فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید دیلمیان

تاریخ تولد : کوار محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : کوار محل شهادت: کوار

کرونا دقیقه ۹۰ هم گل می زند

کرونا دقیقه ۹۰ گل می زند

🔹همه گیری کرونا تمام نشده بلکه این ویروس مرموز نسبت به قبل فعال تر و خطرناک تر شده است و اگر مغرور شویم و غفلت نماییم در دقیقه ۹۰ مسابقه را می بازیم و تمام دستاوردها در کنترل این اپیدمی از بین می رود.


✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار،
ستاد مبارزه با ویروس کرونا این شهرستان در بیانیه شماره ۶٨ اعلام نمود:

در بسیاری از مکانها به خصوص در اماکن‌ عمومی مردم بدون رعایت اصول بهداشتی در کنار یکدیگر و بی توجه به خطر ویروس کرونا به راحتی به زندگی روزمره خود می پردازند و اگر این وضعیت ادامه پیدا نماید دستاوردی را که بعد از چند ماه با تحمل سختی و مشقت مردم و‌مسئولین در مهار کرونا به دست آمده از بین خواهد رفت.

🔹عده ای به غلط تصور می کنند با فصل گرما خطر کرونا کم شده و این بیماری جمع شده است اما اصلا این گونه نیست، ویروس کرونا ضعیف نشده است.
این ویروس در جامعه فعال است و روزانه افراد زیادی در سطح کشور به آن مبتلا می گردند و هر روز شاهد فوت هموطنان هستیم؛
لذا این ستاد از مردم شریف شهرستان کوار درخواست می نماید تا:

❌ فاصله گذاری اجتماعی و رعایت نکات بهداشتی را جدی بگیرند

✍️ اصول فاصله گذاری را رعایت کنند و مرتب دستها را با آب و صابون بشویند و مایعات گرم بیشتری مصرف نموده و از تماس با سطوح پرهیز نمایند و قبل از شست و شوی کامل دست ها با آب و صابون از دست زدن به دهان و بینی و چشم پرهیز نمایند.

در صورت داشتن علائم بیماری خود را ایزوله و قرنطینه خانگی نمایند و با رعایت کامل اصول ایمنی و بهداشتی به پزشک معالج خود مراجعه نموده و در صورت حضور در اماکن سرپوشیده و حتی اماکن روباز که امکان رعایت فاصله مناسب وجود ندارد از ماسک مناسب استفاده کنند و در مهمانی ها و تجمعات بیشتر از ۱۰ نفر که بیشتر از یک ساعت طول می کشد به هیچ وجه حاضر نشوند.

‼️هشدار کرونا جدی است...
‼️فاصله اجتماعی را رعایت نمایید....

تاریخ ایجاد خبر : 1399/03/16 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 18 بازدید