فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حسین رضا زاده

تاریخ تولد : 1342 محل تولد: فرود

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: نصر 8

کارگروه مدیریت پسماند شهرستان کوار تشکیل جلسه داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کوار،اولین جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان کوار در سال 98 صبح امروز (چهارشنبه) به ریاست اشکان کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور ناهید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ،همتی و زارع بخشداران مرکزی و طسوج،فریدونی شهردار کوار،پیروی شهردار طسوج و کشتکار رئیس شورای اسلامی شهرستان  در دفتر جلسات فرمانداری تشکیل گردید..

در ابتدای جلسه مهندس کاظمی فرماندار شهرستان با بیان این نکته که مدیریت پسماندهای شهری و روستایی بسیار حائز اهمیت است و باید بطور خاص مورد توجه قرار گیرد عنوان کرد: اکنون مهم ترین مسئله ای که در سطح شهرستان کوار در خصوص پسماندهای شهری و روستایی وجود دارد موضوع سایت زباله شهر کوار است.

وی افزود: در شهرستان بدلیل وسعت کم جغرافیایی اکثر روستاهای شهرستان نیز پسماندهای خود را به این سایت انتقال می دهند که خود باعث بروز مشکلات خاص و ایجاد هزینه مضاعف برای شهرداری کوار گردیده است که می طلبد بخشداران نسبت به آگاهسازی و مشارکت دهیاران بمنظور پیشگیری از مسائل موجود اهتمام لازم را بکار بندند.

در این جلسه همچنین ناهید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری،بخشداران و شهرداران راهکارهای خود را ارائه نمودند  که در پایان تصمیماتی اتخاذ گردید.

تاریخ ایجاد خبر : 98-02-04 نویسنده : مدیر تعداد بازدید : 228 بازدید