فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

فرهاد کشاورز

تاریخ تولد : 1346 محل تولد: شهر کوار

تاریخ شهادت : 1362 محل شهادت: جنوب

پیام فرماندار کوار به مناسبت روز جهانی قدس

فرماندار کوار :
روز قدس نمایش وحدت و یکپارچگی جهان اسلام است . / پاسداشت موضوع فلسطین به عنوان مسئله اول در جهان اسلام مطرح است..

راهپیمایی روز قدس در شهرستان کوار برگزار‌ نمی‌شود*

در سال جاری به دلیل محدودیت‌های موجود در اثر شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری مراسم به صورت گسترده وجود ندارد‌.

✍️ به گزارش روابط عمومي فرمانداري کوار ، متن پيام اشكان كاظمي به شرح زير است:
روز جهاني قدس يکي از برجسته‌ترين و ماندگارترين يادگاران حضرت امام خميني (رضوان الله تعالی علیه)  در حمايت جهاني از مردم مسلمان و رنج‌کشيده فلسطين است.
این روز نمايش وحدت و يکپارچگي جهان اسلام به ويژه ملت مسلمان ايران در موضوع فلسطين و حمايت از آرمان قدس شريف ، آرماني که متعلق به تمامی آزادي‌خواهان و درد مشترک همه انسان‌هاي عدالت‌طلب به عنوان حادثه‌اي براي موحدين و مؤمنان در اعصار گذشته، حال و آينده از روزي که مسجدالاقصي پايه‌گذاري شد تا هميشه تاريخ است.
يوم ا..روزجهاني قدس، روز حيات امت اسلامي ، حق طلبی و نمايش وحدت و يكپارچگي جهان اسلام و اعلام انزجار امت بزرگ و انقلابي ايران عزيز از رژيم جعلي صهيونيستي است.
اين روز فرخنده و عزيز فرياد تقبيح سكوت برخي كشورهاي منطقه در قبال جنايات صهيونيست ها و مقابله با طرح خفت بار معامله ننگين قرن و پيمان مجدد با آرمان قدس شريف به عنوان قبله اول مسلمان و محل معراج پيامبر اكرم(ص) و بعثت انبياء بزرگ الهي است.
همدردی با مردم فلسطین یک تکلیف انسانی است و با توجه به شرایط خاص ناشی از شیوع بیماری کرونا، مردم شهرستان كوار با بهره‌مندی از شبکه‌های اجتماعی و راه‌اندازی پویش مجازی و انجام فعالیت‎های فرهنگی، حمایت خود را از مردم فلسطین به ‌نمایش خواهند گذاشت.
در پي محدوديت‌هاي ناشي از شيوع ويروس کرونا و عدم امکان برگزاري شايسته و گسترده راهپيمايي سراسري، امسال روز جهاني قدس با سخنراني مقام معظم رهبری ، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای  (مدظله العالی)  به عنوان ویژه برنامه ای بس گرانبها واستثنایی پاسداشته خواهد شد. بر همین اساس اعلام می گردد در شهرستان کوار نیز مراسم روز جهانی قدس برگزار نخواهد شد و از عموم مردم شریف شهرستان دعوت می شود تا در آخرين جمعه از ماه مبارک رمضان ( 2 خرداد 1399 ـ ساعت 12:00 (به وقت تهران) از طریق  شبکه‌هاي مختلف راديويي و تلويزيوني داخلي و بين‌المللي بيانات حکيمانه و راهگشاي رهبر بزرگوار انقلاب در این خصوص را مشاهده و به عنوان یک اصل فراموش نشدنی در حمایت از ملت مظلوم وآزاده فلسطین و مظلومان و آزادگان جهان مد نظر قرار دهند.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/03/01 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 58 بازدید