فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حسین رضا زاده

تاریخ تولد : 1342 محل تولد: فرود

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: نصر 8

پیام تسلیت فرماندار کوار به مناسبت رحلت امام خمینی ( ره ) و قیام خونین ۱۵ خرداد

◾️فرماندار شهرستان کوار با صدور پیامی فرارسیدن سی و یکمین سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی ( ره ) و سالروز قیام خونین پانزده خرداد را تسلیت گفت.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار ،متن پیام اشکان کاظمی فرماندار کوار بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

▪️تقویم تاریخ پرفراز و نشیب کشور ما در نیمه خرداد ماه، یادآور روزهای پر حادثه، غمبار و حماسی از جنس ایثار، شهادت و عروج ملکوتی خورشید جماران پس از سال ها مقاومت و هدایت است.

▪️بزرگ مرجعی که احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) بود و شخصیت بی نظیری که در جهان بی روح و در عصر غربت معنویت و اخلاق و عدالت، برای برافراشتن پرچم دینداری و حمایت از محرومان و مستضعفان قیام کرد و با بسیج زنان و مردان برای مقابله با استعمار و استبداد، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مبتنی بر شعار "استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی" در چارچوب دین و خردورزی بنیان نهاد.

▪️امروز به فضل الهی انقلاب اسلامی، این یادگار ماندگار امام راحل (ره) با رهبری داهیانه خلف صالحش، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) دوران چهل ساله بلوغ خود را سپری کرده و مسیر روشنی را برای ساخت تمدن اسلامی با تکیه بر نیروی عظیم مردمی، در چارچوب علم و ایمان مشخص نموده است.

▪️در این فرصت، یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی را به مناسبت ۱۴ خرداد ماه، سالروز رحلت جانگداز آن پیشوای بزرگ تسلیت عرض نموده و سالروز قیام ۱۵ خرداد ماه را نیز گرامی می‌دارم .


اشکان کاظمی
فرماندار کوار

 

تاریخ ایجاد خبر : 1399/03/14 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 14 بازدید