فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حسین رضا زاده

تاریخ تولد : 1342 محل تولد: فرود

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: نصر 8

پیام تبریک مشترک امامان جمعه شهرستان و فرماندار كوار به مناسبت فرا رسیدن ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار

*پیام تبریک مشترک امامان جمعه شهرستان و فرماندار كوار به مناسبت فرا رسیدن ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار *


حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه شهرستان و اشکان کاظمی فرماندار کوار با صدور پیامی مشترک فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار را تبریک و تهنیت گفتند.


✍🏻 به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان كوار، متن پیام بدین شرح است :

بسمه تعالی

سوم شعبان، در تاریخ سراسر افتخار اسلام تداعی کننده ولادت با سعادت بزرگ مردی است که درس مبارزه با ظلم و ستم را به جهانیان آموخت و الگویی بی بدیل برای بشریت شد.

سالروز ولادت سرور و سالار شهيدان ، اسوه و الگوي آزادگان عالم حضرت ابا عبدالله الحسين عليه السلام، بنام روز پاسدار نامگذاري شده است.

قیام عاشورا چکیده ای از رادمردی های امام حسین (ع) بود که در تاریخ جهان به ثبت رسید و فریاد بلندی از جنس آزادی و آزادگی و سربلندی انسان در برابر شیطان بود.

عشق به امام حسین(ع) پس از صدها سال در قلب انسان های زیادی می تپد از جمله کسانی که به عنوان پاسداران انقلاب و اسلام همه هستی و وجودشان را برای راه امام شهیدشان تقدیم می کنند.

نامگذاری این روز به نام " روز پاسدار " توسط معمار کبیر انقلاب اسلامي فرصتی مغتنم به منظور قدردانی از رشادت های پاسداران جان بر کف انقلاب اسلامی است.

اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمام پاسداران که اقتدار، عزت و امنیت امروز کشور مرهون جانفشانی‌های شبانه روزی آنان است، این روز بزرگ و باشکوه را به تمام سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ويژه پاسداران سرافراز شهرستان كوار تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامت و سعادت و عزت تمام قوای مسلح نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب مدظله العالی از ایزد منان خواستاریم .

 

مجید گشول دره سیبی
امام جمعه شهرستان کوار

 

قاسم میرشکاری
امام جمعه اکبرآباد


اشکان کاظمی
*فرماندار کوار *

 

تاریخ ایجاد خبر : 1399/12/27 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 13 بازدید