فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید دیلمیان

تاریخ تولد : کوار محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : کوار محل شهادت: کوار

پیام تبریک فرماندار کوار به مناسبت فرارسیدن هفته جهاد کشاورزی

فرماندار کوار طی پیامی فرارسیدن هفته جهاد کشاورزی را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

✍🏻 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار، متن پیام اشکان کاظمی فرماندار کوار به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم

پاینده باد روزیتان که روزگار خود را در خدمت به گنجهای زمینی سپری می کنید و  مستدام باد سعادتتان که در محلی فعالیت می کنید که رهبرفرزانه مان خدمت در آنجا را “مقدس” و کار تان را “بسیار مهم” و ” انسانی ترین کارها” توصیف نموده اند.

امروزه بخش کشاورزی و دامپروری به عنوان یکی از بخش های بنیادین نظام اقتصادی کشور با استفاده  از تمامی ابزارها، نیروهای متخصص وکارآمدترین تکنیک ها برای دستیابی به اهداف عالی خود که همانا استقلال، امنیت غذایی و توسعه همه جانبه است تلاش می کند.

کشاورزی، پایه و اساس پیشرفت و توسعه اقتصادی هر کشور است چرا که علاوه بر استقلال و خودکفایی ملی؛ زمینه اشتغال وسیع، پیشرفت و آبادانی را فراهم کرده و یکى از عناصر مهم در پیدایش تمدن هاى بزرگ، به شمار می رود. ایران اسلامى نیز به عنوان کشورى صاحب تمدن کهن، داراى پیشینه درخشان در زمینه کشاورزى بوده است.

سال ۱۳۹۹ که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «جهش تولید» نامگذاری شده است، چشم اندازی روشن و گسترده از حرکت اقتصادی پیش روی تولیدکنندگان کشور قرار داده که با برنامه ریزی و استفاده از تمامی ابزارها و کارآمدترین تکنیک ها برای نیل به اهداف برنامه ریزی شده تلاش کنند.

اینجانب هفته جهادکشاورزی را به همه تلاشگران این عرصه در شهرستان کوار تبریک عرض نموده، امید است با تاسی از رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری و در راستای اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید در جهت خدمات رسانی به مردم و افزایش تولید تا مرحله خودکفایی محصولات کشاورزی و اجرایی شدن برنامه ها در این بخش، تلاش بیش از پیش داشته باشیم

اشکان کاظمی
فرماندار کوار

 

تاریخ ایجاد خبر : 1399/03/20 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 20 بازدید