فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حسین رضا زاده

تاریخ تولد : 1342 محل تولد: فرود

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: نصر 8

پیام تبریک فرماندار کوار به مناسبت فرارسیدن روز آتش نشانی و ایمنی

پیام تبریک فرماندار کوار به مناسبت فرارسیدن روز آتش نشانی و ایمنی

✍🏻 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار، متن پیام اشکان کاظمی فرماندار کوار بدین شرح است :

هفتم مهر نماد ایثار، از خود گذشتگی و روز عروج 21 نفر از آتش‌نشان های قهرمان کشور بود که در آغازین روزهای هجوم ناجوانمردانه دشمن بعثی به خاک میهن اسلامی ایران و پس از بمباران پالایشگاه بزرگ آبادان توسط هواپیماهای عراق برای خاموش نمودن آتش خشم و نفاق از جان خویش گذشتند و با شهادت خود برگی زرینی در تاریخ این نظام و صنعت نفت کشور رقم زدند.
آتش نشانانی که جان هم وطنان و حفظ کیان کشور برای آنها مقدم بر جسم و تن خود است و برای تامین ایمنی و مقابله با حوادث احتمالی از هیچ تلاشی دریغ نورزدیده‌اند.

روز آتش نشان، روز  پاسداشت جایگاه مردانی است که از جنس ایثار، شهامت و شهادت اند.

 این روز،  یادآور حماسه آفرینی ها و از خودگذشتگی های آتش نشانان میهن اسلامی است که با احساس مسئولیت ، به امر خطیر خدمت رسانی می پردازند .

آتش نشانان با هدف نجات جان و مال انسان ها در حوادث و رویدادها از جان خود گذشته و با دلاوری و رشادت می کوشند تا امید و شادی را برای آسیب دیدگان به ارمغان آورند.

هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی ، روز قدردانی از تلاش شبانه روزی آتش نشانان پر تلاش و ترویجگران فرهنگ ایمنی و روز آتش نشان ،  یادآور زحمات بسیار سنگین و خدمات سخت و نفس‌گیر آنانی است که در راه نجات جان انسان ها از خود گذشتگی می کنند و این کار جز عبادت و جهاد در راه خدا نیست و اجری بی انتها در انتظار آنان است.

‎اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش‌نشان، این روز فرخنده را به همه شما ایثارگران جان برکف سازمان آتش‌نشانی شهرستان کوار صمیمانه تبریک عرض نموده و امیدوارم در تامین ایمنی و حفظ جان و سلامت خود و مردم شهرستان سربلند و پیروز باشید.
عزت وسربلندی شما را از خداوند متعال خواستارم.


اشکان کاظمی
فرماندار کوار

تاریخ ایجاد خبر : 1399/07/07 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 10 بازدید