فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید شکوهی

تاریخ تولد : 1341 محل تولد: ارباب سفلی

تاریخ شهادت : 1367 محل شهادت: جزیره مجنون

پیام تبریک فرماندار کوار به مناسبت روز پزشک

 فرماندار کوار در پیامی روز پزشک را به همه تلاشگران عرصه سلامت تبریک گفت.  

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار متن پیام اشکان کاظمی فرماندار کوار به شرح ذیل است:

نامگذاری اول شهریور، زادروز حکیم ابوعلی سینا، اندیشمند دلسوز تاریخ پر فروغ این سرزمین، طبیب نامور و نابغه بزرگ ایرانی که مزین به روز پزشک است، فرصتی مغتنمی فراهم آورده تا دگر بار از سپید جامگانی که با مجاهدت و ایثارشان جانی تازه به جامعه می بخشند یادی شود.
پزشکانی که در هشت سال دفاع مقدس با ایثار و حماسه خود عزتی دوباره به سرزمین ما بخشیدند. فرشتگان نجاتی که  افتخار خدمت به محرومین و دردمندان را با هیچ موقعیتی برابر ندانستند.
همان کسانی که با دستان مهربان و دم مسیحایی خویش، ضامن سلامت جامعه و امنیـت روحی بیماران هستند و درد جسمشان را با روح بلند خود در سایه سار لطف الهی التیام می بخشند. سلامت جسم و روح انسان ها در جوامع بشری، از دیرباز مرهون تلاش این گونه پزشکان است که جان بیماران را به مدد الطاف الهی حیاتی دوباره می بخشند و درد و رنج را از جسم و روان دردمندان می زدایند.
 امروز دستاوردهای کشور در علم پزشکی  و رسیدن به  خود کفایی در برخی از بخش های درمانی مرهون و مدیون تلاش های شبانه روزی و صادقانه پزشکانی است که نام طبیب که تجلی اسم شافی خداوند است را به دوش می کشند. از این سربند، پزشکان علم طبابت را با حکمت و اخلاق در آمیخته و در سایه سار الطاف الهی برای التیام دردهای بیماران سخت می کوشند.

با وجود شیوع ویروس کرونا در کشور ‌و شهرستان ، با تلاشهای مسئولانه و شبانه روزی تمامی پزشکان، پرستاران پرسنل بهداشتی و درمانی مجموعه بهداشت و درمان ، با بکارگیری تمام توان و ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری خود، در خدمت عموم مردم شریف و فهیم شهرستان هستند.

اینجانب یکم شهریورماه، زادروز تولد حکیم بوعلی سینا و روز پزشک را به پزشکان شهرستان صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال، سلامتی، سعادت و توفیق روزافزون را در راستای خدمت به مردم شهید پرور شهرستان خواستارم .


اشكان كاظمي
فرماندار كوار

تاریخ ایجاد خبر : 1399/06/01 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 4 بازدید