فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

شهید الله کرم کرمی

تاریخ تولد : 1322 محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: ماووت عراق

پیام تبریک فرماندار کوار به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

اشکان کاظمی فرماندار کوار در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ارتش و حماسه آفرینی‌های نیروی زمینی، 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی را تبریک گفت.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار متن پیام تبریک فرماندار شهرستان به شرح زیر است

بسم الله الرحمن الرحیم
نامگذاری روز 29 فروردین در سال 1358 به نام روز ارتش جمهوری اسلامی ایران به درایت حضرت امام خمینی(ره) که با فرموده ایشان، ارتش، اساس و رکن استقلال کشور است، نقطه عطفی در تاریخ کشورمان بوده است.
ارتش جمهوری اسلامی ایران، به عنوان ارتشی خودکفا در عرصه نظامی با خوداتکایی و خودباوری داخلی، با تقدیم ۴۸ هزار شهید گلگون کفن در طول ۴٢ سال عمر با عزت انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای نظامی و انتظامی برای اقتدار و دفاع از تمامیت ارضی کشور عزیزمان، جان در طبق اخلاص گذاشت.
بی شک، امروز، وحدت راهبردی و هم‌افزایی همه‌جانبه نیروهای مسلح کشورمان،  تصویری شکوهمند و قدرتمند از عزم و اراده و همبستگی ایرانیان در تداوم انقلاب اسلامی و فائق آمدن بر مشکلات را ترسیم کرده است.
ارتش در کنار سایر نیروهای نظامی، بسیجی و مردمی، در کنار دولت و مردم، در حوادث غیر مترقبه نیز درخشان ظاهر شده که نمونه آن اقدامات و تلاش های این سلحشوران در راستای مبارزه و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بوده است.

اینجانب 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به خانواده‌ معظم و بزرگوار شهدا و ایثارگران عزیز این نیرو ، ارتشیان دلاور ایران اسلامی وخانواده های آنان تبریک گفته و سربلندی روزافزون تمامی مدافعان کیان جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

اشکان کاظمی
فرماندار کوار

تاریخ ایجاد خبر : 1399/01/29 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 15 بازدید