فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

فرهاد کشاورز

تاریخ تولد : 1346 محل تولد: شهر کوار

تاریخ شهادت : 1362 محل شهادت: جنوب

پیام تبریک فرماندار کوار بمناسبت روز خبرنگار

اشکان کاظمی فرماندار کوار ، با صدور پیامی 17 مرداد ماه روز خبرنگار را تبریک گفت.

✍🏻به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار، اشکان کاظمی فرماندار کوار طی پیامی 17 مرداد روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

🗞هفدهم مرداد ماه هرسال یادآور ۱۷ مرداد سال۷۷ است که «شهیدصارمی» از تبار قلم از جهان خاکی رخت بر بست و چنین روزی به نام خبرنگار در تاریخ کشور ما ثبت گردیده است.

🗞خبرنگاران مهمترین عنصر آگاهی بخش جامعه خود هستند که قادرند حوادث و رخدادهای جامعه را به قلم بکشند تا برای حال و آیندگان مهمترین رخدادهای مهم زندگی بشر را ثبت نمایند.

🗞شکی نیست که خبرنگاران مهمترین قدرتشان سخن و قلمشان است که سخن مهمترین عمل انسان و قلم مقدس ترین ابزاری است که خداوند به آن قسم یاد کرده و امروز در همه جوامع آزاد واقف به آن هستیم که خبرنگاران آزاده و شجاع در تحولات اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی چه نقش برجسته ای دارند و در زدودن فساد، ظلم و روشنگری چه نقش بی بدیلی ایفا می نمایند

در روزهای سخت و پر از التهاب ناشی از شیوع کرونا؛ آنچه بیش از همه قوت قلب مجاهدان خط مقدم و متولیان امر است، حضور نقش آفرینان عرصه خبر و رسانه است که توانسته اند ضمن رساندن پیام همدلی و همراهی همه ارکان این سرزمین به جهانیان، روایت گر جانفشانی های مقابله با کرونا و آگاهی بخش مردم نیز باشند‌.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه به ویژه شهید محمود صارمی و تبریک این روز به همه خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و فعالان عرصه اطلاع رسانی شهرستان کوار ، امیدوارم بیشتر از گذشته با همدلی و اتحاد و یکدلی بتوانیم ارزش و جایگاه شهرستان را با نشر بموقع و مناسب اخبار و وقایع ارتقا بخشیم.

اشکان کاظمی
فرماندار کوار
1399/05/17

تاریخ ایجاد خبر : 1399/05/17 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 18 بازدید