فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

علی بخش غلامی

تاریخ تولد : 1345 محل تولد: شهر کوار

تاریخ شهادت : 1362 محل شهادت: جفیر

پیام تبریک فرماندار کوار بمناسبت روز اصناف

فرماندار كوار با صدورپیامی با تقدیر از تشریک مساعی و حضور موثر و مناسب صنوف در عرصه های مختلف، روز اصناف را به اصناف، بازاریان و فعالان این عرصه تبریک گفت.

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان كوار متن اشكان كاظمي فرماندار كوار بدين شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم

در طول تاریخ این مرز و بوم، قشر زحمتكش و خدوم اصناف با برخورداری از روحیه مذهبی و پایبندی به اصول و ارزش‌های دینی كارنامه و نام درخشانی را از خود بر جای نهاده و همراه با مولفه‌های ارزشی همچون امانت،انصاف و عدالت بوده‌اند.

بدون شک نقش اصناف در تمامی مراحل انقلاب همراه با اقشار مختلف مردم در به ثمر نشاندن آرمان های امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر بی بدیل بوده است و با تداوم حضور خود همواره موجب موفقیت های بیشماری در کشور بوده اند .

ورود به عرصه دفاع مقدس و تأمین امكانات مادی و پشتیبانی جنگ ، و دفاع جانانه از اصول و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول چهار دهه پس از انقلاب از مصادیق بارز در صحنه بودن این قشر ارزشمند جامعه است.

با توجه به نامگذاری سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، نقش و جایگاه اصناف و بازاریان در به ثمر نشاندن این فرمان و پیشرفت و توسعه ملی کشور بسیار حائز اهمیت است .

اولین روز از تیرماه به نام روز ملی اصناف نامگذاری شده و این نامگذاری خود گویای اهمیت و جایگاه این قشر بزرگ از جامعه در رشد و بالندگی کشور است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی به ویژه شهدای اصناف ، یکم تیر روز اصناف را به بازاریان و کسبه محترم شهرستان کوار تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی و بهروزی برای این عزیزان خواستارم .

امید است این قشر عزیز و زحمت کش با پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان بزرگ ترین بخش اقتصادی برای بهبود فضای کسب و کار و اشتغال ، دولتمردان دولت تدبیر و امید را همراهی نموده تا شاهد رونق اقتصادی در کشور باشیم .

اشكان كاظمي
فرماندار كوار

تاریخ ایجاد خبر : 1399/03/30 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 46 بازدید