فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

شهید الله کرم کرمی

تاریخ تولد : 1322 محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: ماووت عراق

پیام تبریک فرماندار كوار به مناسبت هفته کار و کارگر

اشكان كاظمي فرماندار كوار با صدور پیامی ، فرارسیدن هفته کار و کارگر را به آحاد جامعه کارگری تبریک گفت.

✍️به گزارش روابط عمومي فرمانداری شهرستان كوار فرماندار كوار در اين پيام با تاکید بر نقش محوری کارگران متعهد و دلسوز در تحقق شعار سال مد نظر مقام معظم رهبری، فرارسیدن هفته کار و کارگر به آحاد جامعه کارگری تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
هفته کار و کارگر، فرصتی مغتنم جهت قدردانی از مردان و زنان بلندهمتی است که همواره با تلاش و پشتکار فراوان خویش، موجبات خود اتکایی، رشد و توسعه همه جانبه کشور را فراهم نموده و با خدمات صادقانه خود سرزندگی، امید و اخلاص را به جامعه هدیه می‌دهند.
 کارگران پرچم داران عرصه خود کفایی و سفیران رشد و توسعه اقتصادی ایران اسلامی هستند که در تعیین کیفیت زندگی و تقویت بنیان های اقتصادی جامعه نقش اساسی ایفا می کنند و بدون شک خود کفایی، استقلال و توسعه و آبادانی میهن عزیزمان بدون صحنه گردانی کارگران امکان پذیر نخواهد بود.
درحالی ‌که ایران اسلامی به سرعت به سوی قله‌های شکوه، عزت و عظمت گام برمی‌دارد، کارگران عزیز در سنگر کار و تولید با صبر، استقامت و اعتقادی راسخ در این توفیق و شکوه تاریخی نقشی ارزنده ایفا می‌کنند.
 امید است در سال « جهش تولید» با تلاش سربازان عرصه کار و تلاش گام های بزرگی در راه توسعه، رونق، پیشرفت و کسب دستاوردهای عظیم اقتصادی برای شهرستان و ملت بزرگ ایران اسلامی برداشته شود.
 
اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات تلاش گران عرصه جهاد اقتصادی کشور، فرا رسیدن هفته کار و کارگر را به پیشگاه آحاد جامعه کارگری به ویژه کارگران زحمتکش شهرستان كوار که بسان بازوی توانمند و موتور محرکه اقتصاد کشور محسوب می شوند، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
امید است در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال “جهش تولید” نامگذاری شده است، با همت و عزم راسخ همیشگی کارگران دلسوز و متعهد، شاهد افزایش و رشد چشمگیر تولید در راستای تحقق عملی شعار سال باشیم.
از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و سرافرازی همه زحمتکشان عرصه صنعت و تولید به ویژه کارگران خدوم شهرستان كوار در مسیر توسعه و آبادانی بیش از پیش میهن اسلامی را آرزومندم.


اشکان کاظمی
فرماندار کوار
١٣٩٩/٠٢/٠٧

تاریخ ایجاد خبر : 1399/02/07 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 19 بازدید