فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حسین رضا زاده

تاریخ تولد : 1342 محل تولد: فرود

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: نصر 8

پیام تبریک فرماندار كوار به مناسبت هفته وحدت

اشكان كاظمي فرماندار كوار به مناسبت آغاز هفته وحدت و میلاد پیامبر رحمت و مهربانی پیام تبریکی صادر کرد.

✍🏻به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان كوار، متن پيام فرماندار كوار بدين شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

ربیع الاول، بهار پر طراوتی است که نام نورانی رسول اخلاق حضرت محمد مصطفی (ص) زینت زمین شده است و یاد آور میلاد آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی است که با تدبیر و درایت بلند حضرت امام خمینی (ره) هفته وحدت نامگذاری شده و در حقیقت فرصتی ارزشمند برای عمل به سیره آن مقام آسمانی بوده و بی‌تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است.

هفته وحدت پیام آور آن است که مسلمانان همه با اتحاد، یکپارچگی، همگرایی و ذهن هوشیار، در سایه دستورات پیامبر خدا (ص) و عترت پاک حضرتش، خود را از تفرقه افکنی بیگانگان دور نگه داشته و در سایه قرآن کریم و سنت و سیره نبوی، وحدت و یکرنگی خویش را حفظ کنند.

وحدت و برادری یکی از زیباترین واژه‌ها و ارمغان پیامبر رحمت برای جوامع بشری است و وحدت مسلمانان مانند چتری از رحمت خداوند بر سر امت اسلام است که از بین برنده کینه‌ها و خودخواهی‌ها و موجب صفای قلوب است.

دشمنان اسلام همواره در تلاشند تا با ایجاد تفرقه در بین مسلمانان، رمز موفقیت و پیروزی ما در وحدت آحاد جامعه که همانا انسجام و همبستگی ملت ایران است را خدشه دار کنند بنابراین می‌توان گفت: وحدت بین مسلمانان شاه کلید مقابله با دشمنان اسلام و از مهمترین عوامل پیشرفت و پیروزی‌های متعدد جهان اسلام است.

امید است همه ما زیر پرچم یگانگی وحدتی که خاتم النبیین برای همیشه تاریخ بر افراشته، در قالب یک امت واحده حرکت کرده و کشور ایران اسلامی را به نمادی از وحدت تبدیل کنیم.

اینجانب میلاد با سعادت پیامبر اعظم، حضرت محمد (ص.) رسول صلح و بیداری و آغاز هفته وحدت را به تمامی مسلمانان به ويژه مردم متدین و شریف شهرستان كوار، تبریک و تهنیت عرض نموده و از ایزد منان کمال و سعادت ، همراه با عزت و سربلندی در سایه تمسک به قرآن و عترت اهل بیت برای همگان خواستارم .


اشكان كاظمي
فرماندار كوار

تاریخ ایجاد خبر : 1399/08/10 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 17 بازدید