فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید شکراله هاشم زاده

تاریخ تولد : 1345 محل تولد: اکبرآباد

تاریخ شهادت : 1364 محل شهادت: اروند کنار

پیام تبریک فرماندار كوار به مناسبت عید سعید غدیرخم

*اشكان كاظمي فرماندار كوار با صدور پیامی فرا رسیدن عید امامت ولایت، عید غدیرخم را تبریک و تهنیت گفت. *

✍🏻 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار متن پیام فرماندار کوار بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"مَنْ کُنْتُ مَوْلاهُ ، فَهذا عَلِىٌّ مَوْلاهُ"

غدیر، تنها یک نام و مختص به یک روز نیست، بلکه عهد و میثاق و جریانی مقدس است که انسانیت را معنا داده و مسیر دستیابی به کمال و بهره گیری از اندیشه های راستین و امیدواری خدایی را برای روح انسان به ارمغان می آورد و با تشکیل چشمه ای جوشان از تداوم رسالت، بستری مناسب برای توفیق و کامروایی رهروان دین مبین اسلام در محور ولایت مداری را فراهم می کند.

عید غدیر، ثمره نبوت پیامبر گرامی اسلام(ص) و برگرفته از وحی و فرمان الهی است که خلقت را معنایی دوباره می بخشد و نقطه تکوین شجره طیبه امامت است که امتدادش تا پایان عالم هستی ادامه داشته و نوای حقانیتش، تا ابد در پهنای دنیا و دلهای مسلمانان طنین انداز خواهد بود.

بدون شک، توجه کردن به نشانی غدیر، تعقل در معانی این واقعه ارزشمند و شکرگزاری شایسته آن، اکمال دین و سعادت بشریت را بهمراه داشته و میتواند انسان را با دور نگاه داشتن از نفاق و بداندیشی، از گمراهی و بیراهه نیز نجات بخشیده و او را در چشمه زلال امامت و ولایت قرار دهد.

خداوند را شاکریم که این روز را برای ما قرار داد زیرا هیچ سرمایه ای در زندگی بر مکتب مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام و داشتن ولایت برتری نداشته و امیدواریم با تهذیب نفس و سنجش عیار انسانیت و درک صحیح این واقعه عظیم، در مسیر درست ایمان و عمل صالح حرکت نماییم.
اینجانب ضمن گرامیداشت هفته ولایت، عید سعید غدیر خم را به همه مردم شریف شهرستان کوار تبریک عرض نموده و از خداوند منان برای کلیه عزیزان سلامتی و ایامی شاد آرزومندم .

تاریخ ایجاد خبر : 1399/05/18 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 13 بازدید