فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

شهید الله کرم کرمی

تاریخ تولد : 1322 محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: ماووت عراق

پیام تبریک فرماندار شهرستان کوار بمناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس

اشکان کاظمی فرماندار کوار با صدور پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار، اشکان کاظمی فرماندار کوار با صدور پیامی فرا رسیدن چهلمین سالگرد آغاز روزهای پرالتهاب عشق و رشادت را گرامی داشت.

متن پیام بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»
امروز یادآور روزی است که بعثیان جنایتکار ،جنگی هشت ساله را بر علیه ایران اسلامی آغاز کردند تا به خیال خام خود، سرزمین کهن ایران را با چنگال جنایتکار خود به تسخیر درآورند ؛ غافل از اینکه ایران اسلامی درختی است پرثمر، از جوانان، مردان و زنان حماسه ساز بی ادعا، که بی دریغ جان و مال خود را در راه اعتلای دین و میهن فدا خواهند کرد.
هفته دفاع مقدس روزهای پاسداشت ایثار، مجالی برای گرامیداشت شجاعت و ایمان و رخصتی برای تجلی اتحاد و همدلی مردمان غیور این سرزمین است، هفته ای که قدرت ایمان و عشق را به تصویر می کشد و بار دیگر نام شهیدان و ایثارگران هشت سال حماسه وایثار را در اذهان حک می سازد.
درخت تناور انقلاب با خون شهدای هشت سال دفاع مقدس سیراب گشته و محصور به زمان نیست و هر روز شاهد تنومند تر شدن این درخت پرثمر هستیم و باید در حفظ و ایستادگی و قدرتمندی آن هرچه که داریم را فدا کنیم و درس فداکاری را باید از رزمندگان آن روزها آموخت و نسل های آتی را از مردانگی و ایستادگی گذشتگانشان آگاهی بخشید.
امروز خطه شهید پرور کوار نیز همچون سایر مناطق کشور ،خاطراتی را در وجود خود زنده می سازد که تداعی گر حضور جوانان، نوجوانان و مردانی است که با سربندهای سبز و قرمز ،مشتاقانه به سمت جبهه های حق علیه باطل شتافتند و مادرانی که با دستان خود توشه سفر دلبندانشان را به دستشان سپردند و راهیشان کردند تا عزت و اقتدار ایران اسلامی پایدار بماند؛ خاطراتی که نشان افتخار 500شهید گلگون کفن را بر زندگانی تمامی مردمان با بصیرت این شهرستان به قاب آویخت . خاطراتی که یادآور 4000رزمنده،1200جانباز و 42 آزاده ای است که جان در طبق اخلاص نهادند و فارغ از دنیای فانی کوله بار عشق خود را بر دوش آویختند و در خاکریزهای بی ریای جنگ سینه خود را سپر گلوله های دشمنان کردند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی ، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را خدمت یکایک مردمان شهید پرور و ولایتمدار شهرستان کوار بویژه خانواده معظم و معزز ایثارگران تبریک عرض می کنم.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/06/31 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 19 بازدید