فرماندار شهرستان

مهندس اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حسین رضا زاده

تاریخ تولد : 1342 محل تولد: فرود

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: نصر 8

پیام تبریک فرماندار شهرستان کوار بمناسبت فرا رسیدن هفته حمل و نقل و راهداری

اشکان کاظمی فرماندار شهرستان کوار، با صدور پیامی فرا رسیدن هفته حمل و نقل و راهداری را به خادمان بی ادعای عرصه حمل و نقل تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کوار، اشکان کاظمی فرماندار شهرستان طی پیامی فرا رسیدن هفته حمل و نقل و راهداری را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پیشرفت هر منطقه مرهون تدبیر شیفتگان و خادمانی  است که همواره حدیث خدمت را به عنوان آیه هایی از شور، عشق و توانگری  قرائت می کنند و در سخت ترین لحظات و شرایط ، برای بالندگی سرزمین خود  از هیچ کوششی فرو گذار نمی باشند که مصداق بارز آن،  مجاهدت عاشقان و ایثارگران عرصه راهداری و حمل و نقل در لبیک به فرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی( ره ) در آذرماه ۱۳۶۲ بود که  روز حمل و نقل  را در تقویم تاریخ کشورمان به یادگار گذاشت.  

اکنون نماد حرکت و پویایی  سرزمینمان را می توان در  طنین آوای  فعالان حوزه حمل و نقل  شنید، و در آیینه تاریخ شاهد گذر از روزهای سراسر خدمت و تلاش جامعه راهداران بود که در گرمای سوزان تابستان و سرمای سخت زمستان در جهت ایمنی ،حفظ و مراقبت از راهها می‌کوشند تا مسافران جاده ها را همچون امانتی به کانون گرم خانواده بسپارند.

مثال بارز این تلاش ها در شهرستان کوار بسیار به چشم می خورد که مصداق پررنگ آن حضور مداوم و خستگی ناپذیر مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان در اوج بارش‌های سنگین و در شرایط دشوار اخیر  بوذ  که بصورت شبانه روزی در جهت ایمن سازی جاده ها و بازگشایی مسیلهای سیلابی در سطح شهرستان ،خواب را بردیدگان خود حرام کردند و شرایطی آرام و ایمن را برای هموطنان خود در طول محورهای مواصلاتی به ارمغان ‌آوردند .

از سوی دیگر ناوگان حمل و نقل شهرستان را علتی بی بدیل در جهت رشد و شکوفایی اقتصادی شهرستان می خوانیم. نیروی محرکه توسعه که کارآمدی و توانمندی آن ، زمینه ساز توسعه همه جانبه در زمینه اقتصاد است و این اقتدار حاصل تلاش‌ها، ازخودگذشتگیها و خدمات بی‌دریغ تمامی فعالان صدیقی است که همتشان بر پویایی حمل‌ونقل بار استوار گشته است تا با ارائه خدمات مناسب به مردم شریف و ايجاد بستر مناسب توسعه آرمان اساسی  بخش حمل ونقل را تحقق بخشند كه خوشبختانه در سطح شهرستان کوار اقدامات خوب سازمانهاي متولي،  سياست گذاري ها مدبرانه و همراهی و همدلی فعالان حوزه حمل و نقل گام نهادن در این مسیر را هموار و آسان ساخته است.

اینجانب این مناسبت را مجالی مغتنم برای ارج نهادن به نیات صادقانه، تلاش‌هاي خالصانه و خدمات مشفقانه مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان برشمرده ، از زحمات یکایک مسئولان عرصه حمل و نقل، راهداران .و دست اندرکاران این حوزه تقدیر می نمایم.

 

اشکان کاظمی

فرماندار کوار

26/09/1398

تاریخ ایجاد خبر : آذر 26، 1398 نویسنده : مدیر تعداد بازدید : 24 بازدید