فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حسین رضا زاده

تاریخ تولد : 1342 محل تولد: فرود

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: نصر 8

پیام تبریک فرماندار شهرستان کوار بمناسبت روز ملی شورا

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کوار ، اشکان کاظمی فرماندار شهرستان طی پیامی  فرا رسیدن نهم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس نهاد مقدس شورای اسلامی و تحقق آیه شریفه (و امرهم شورا بینهم) را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

 

«بسم الله الرحمن الرحیم»

 

امروز در آستانه روزی قرار گرفته ایم که با درایت و هوشمندی و با صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) در نهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۸ ،  مردم سالاری دینی عینیت بخشیده شد و مشارکت پایدار مردم در اداره امور جوامع محلی در قانون اساسی به تثبیت رسید.

بر این اساس خورشید فروزان شوراها طلوع نمود تا شراره های خود را بر قله های عمران و آبادی شهر و روستا بتاباند و نور امید بر دلهای مردمان این سرزمین متمدن منور سازد چرا که در پرتو آن سرنوشت مردم با دستان خودشان رقم خواهد خورد و طعم شیرین مشورت، اتحاد و همدلی را با تک تک سلولهای خود خواهند چشید.

اکنون سیاست های دولت تدبیر و امید بر پررنگ تر شدن نقش مردم در عزت و اقتدار ایران اسلامی نمایان تر شده که  خود زمینه ساز بالندگی بیشتر اعضای شوراهای اسلامی است که برخواسته از نهاد مردم و زبان گویای آنهاست و نیاز است که با اراده ای قدرتمند تر در جهت ارائه خدمت خالصانه در حوزه وظایف و اختیارات خود گام بردارند.

در سال 97 در شهرستان کوار در حوزه شوراها تحولی رخ داد و با نشست های متعدد و گردهمایی های مستمر حداقل کاری که انجام شد افزایش روابط  عاطفی و کاری میان مسئولین و اعضای شوراهای اسلامی بود که خود توانست گره از مشکلات متعددی بگشاید و امیدواریم که در سال 98 با همت بیشتر و اراده ای راسخ تر بتوانیم در کنار یکدیگر گام عزت و افتخار شهرستان را بلندتر برداریم.

اینجانب ضمن تبريک فرارسيدن نهم ارديبهشت سالروز تأسيس شوراهاي اسلامي شهر و روستا ، از زحمات و خدمات ارزنده و گرانقدر یکایک اعضاي محترم شوراهاي اسلامي شهرها و روستاهاي تابعه شهرستان کوار صميمانه تقدير و تشکر نموده و از آنها می خواهم که دست از حمایت مسئولین برندارند و همگام با آنها با برنامه ریزی مناسب و یکدلی تلاش نمایند تا به توسعه ای پایدار دست یابیم.

 

اشکان کاظمی

فرماندار کوار

08/02/98

تاریخ ایجاد خبر : 98-02-08 نویسنده : مدیر تعداد بازدید : 202 بازدید