فرماندار شهرستان

مهندس اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید شکراله هاشم زاده

تاریخ تولد : 1345 محل تولد: اکبرآباد

تاریخ شهادت : 1364 محل شهادت: اروند کنار

پیام تبریک فرماندار شهرستان کوار بمناسبت روز ملی دامپزشکی

کاظمی فرماندار شهرستان کوار طی پیامی فرا رسیدن 14 مهرماه، روز ملی دامپزشکی را تبریک گفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کوار، اشکان کاظمی فرماندار شهرستان با صدور پیامی فرا رسیدن 14 مهرماه روز ملی دامپزشکی را به تمام انسان های بزرگ دل تبریک گفت.

 متن پیام بدین شرح است:

« بسم الله الرحمن الرحیم»

در طول سال روزهایی را به میمنت و یا گرامیداشت اسطوره‌ و یا الگویی بی همتا نام گذاری کرده اند تا شاید پاسداشت کمی از تلاش های منسوبان آن حرفه باشد؛ اما 14 مهرماه  روزی است که کمتر کسی از آن یاد می کند و کمتر کسی به منسوبان آن توجه می کند چرا که سرشت کار این انسان های  نجیب ، خدوم ، بی ادعا و گمنام  به گونه ای است که  بی منت سلامت جامعه را تضمین می کنند و  برای حراست از سلامت جامعه در صف اول مبارزه با بیماری های مشترک بین انسان و حیوان ، خطر ابتلا به بیماری های هولناک را برای حفظ سلامت هموطنانشان به جان می خرند.

این روز ملی فرصتی است تا عموم مردم از دامنه بیکران و تنوع خدمات وگستره وسیع فعالیت های دامپزشکان ، مدیران و کارکنان خدوم و زحمتکش دامپزشکی بیش از پیش آگاهی یابند و دریابند که تاثیر علم و آگاهی و زحمات آنان در عرصه سلامت و امنیت چشمگیر است،  بنابراین سزاست تا از دامپزشکان نیز بسان سایر تلاشگر ان عرصه سلامت تقدیر شود. 

اینجانب ضمن تبریک و گرامیداشت روز ملی دامپزشکی ،وظیفه خود می دانم از تلاشها و زحمات همه دامپزشکان و دست اندرکاران شریف این حوزه در شهرستان کوار  تشکر و قدردانی نمایم.

 

اشکان کاظمی

فرماندار شهرستان کوار

14/07/1398

 

 

 

تاریخ ایجاد خبر : مهر 14، 1398 نویسنده : مدیر تعداد بازدید : 14 بازدید