فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

علی بخش غلامی

تاریخ تولد : 1345 محل تولد: شهر کوار

تاریخ شهادت : 1362 محل شهادت: جفیر

پیام تبریک فرماندار شهرستان کوار بمناسبت روز دامپزشکی

پیام تبریک فرماندار شهرستان کوار بمناسبت روز دامپزشکی

 کاظمی فرماندار کوار طی پیامی فرا رسیدن 14 مهرماه، روز ملی دامپزشکی را تبریک گفت.

 به گزارش روابط عمومي فرمانداری شهرستان کوار، اشکان کاظمی فرماندار شهرستان با صدور پیامی فرا رسیدن 14 مهرماه روز ملی دامپزشکی را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

« بسم الله الرحمن الرحیم»

امروزه بخش عمده ای از غذای انسانها از دام و فرآورده های دامی تامین می شود ، بر همین اساس دامپزشکی از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار است .

روز دامپزشکی فرصتی است که عموم مردم از دامنه بیکران و تنوع خدمات گستره وسیع فعالیت های دامپزشکان ، مدیران و کارکنان خدوم و زحمتکش دامپزشکی بیش از پیش آگاهی یابند .

دامپزشکان علاوه بر تلاش موثر درجهت کاهش آلام حیوانات در حوزه پیشگیری از وقوع بیماریهای مشترک بین انسان و دام در صف اول مسئولیت قرار دارند و تاثیر علم و آگاهی و زحمات آنان در عرصه سلامت و امنیت غذایی بر هیچ جامعه و ملتی پوشیده نیست .

این روز ملی باید بهانه ای شود برای اینکه هر سال رویکردها و تحولات جدید عصر سلامت و امنیت غذایی و بطور کلی دامپزشکی بیشتر مورد توجه قرار گیرد و عموم مردم از دامنه بیکران و تنوع خدمات وگستره وسیع فعالیت های دامپزشکان ، مدیران و کارکنان خدوم و زحمتکش دامپزشکی بیش از پیش آگاهی یابند و دریابند که تاثیر علم و آگاهی و زحمات آنان در عرصه سلامت و امنیت چشمگیر است، بنابراین سزاست تا از دامپزشکان نیز بسان سایر تلاشگر ان عرصه سلامت تقدیر شود.

🔹اینجانب ضمن تبریک و گرامیداشت روز ملي دامپزشکی وظیفه خود می دانم از تلاشها و زحمات همه دامپزشکان و دست اندرکاران شریف این حوزه در شهرستان کوار تشکر و قدردانی نمایم.

اشکان کاظمی*

فرماندار کوار

1399/07/14

تاریخ ایجاد خبر : 1399/07/14 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 3 بازدید