فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید شکوهی

تاریخ تولد : 1341 محل تولد: ارباب سفلی

تاریخ شهادت : 1367 محل شهادت: جزیره مجنون

پیام تبریک فرماندار شهرستان كوار به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

فرماندار شهرستان كوار با صدور پيامي فرا رسيدن هفته تربيت بدني و ورزش را به همه ورزشکاران و ورزش دوستان شهرستان كوار تبریک و تهنیت گفت.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان كوار ، متن پيام اشكان كاظمي فرماندار كوار بدين شرح است :

"بسم الله الرحمن الرحيم "

ورزش، اطمینان و اعتماد نفس در انسان ایجاد می کند و جوان را به خودش مطمئن و خاطر جمع می کند. "مقام معظم رهبری "ورزش به عنوان پدیده اجتماعی و فرهنگی، نقشی اساسی و بنیادی، در زندگی امروز دارد. وموجب رمز سلامت، تندرستی و پویایی است و توسعه آن، ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت .
ورزش به عنوان یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است و بر این اساس وسیله ای برای رشد وجودی و کمال انسان و عامل همبستگی اجتماعی و انتقال فرهنگ ها و ارزش ها محسوب می شود. از این منظر ورزش هیچگاه محدود به زمان و مکان نبوده و باید شرایطی فراهم شود تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزش، این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی، مورد اهتمام همه خانواده ها و تک تک اقشار جامعه، قرارگیرد .

نامگذاری هفته تربیت بدنی و ورزش، مجالی برای اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی است.

بی شک ورزش شهرستان كوار با توجه به ظرفیت ها و سرمایه انسانی جوان، مستعد و بالنده، از زمینه های بسیار خوبی برای رشد و تعالی بیشتر برخوردار است و با برنامه ریزی های مناسب و انجام سرمایه گذاری و حمایت های لازم، می توان شاهد حضور پر رنگتر و درخشش بیشتر ورزشکاران غیور شهرستان در عرصه رقابت های ملی و بین المللی گردید.

اینجانب فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را به کلیه دست اندرکاران امر تربیت بدنی و ورزش، مربیان ، ورزشکاران ، داوران ،پیشکسوتان، قهرمانان ورزشی وکلیه حامیان ورزشی شهرستان كوار تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون جامعه ورزش کشور را مسئلت می نمایم.


اشكان كاظمي
فرماندار كوار

تاریخ ایجاد خبر : 1399/07/27 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 4 بازدید