فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

علی بخش غلامی

تاریخ تولد : 1345 محل تولد: شهر کوار

تاریخ شهادت : 1362 محل شهادت: جفیر

پیام تبریک فرماندار شهرستان كوار به مناسبت آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس

✍🏻به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان كوار، فرماندار كوار در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را به دانش آموزان و معلمان شهرستان تبریک گفت.

متن پیام اشكان كاظمي فرماندار كوار بدين شرح است :

بسمه تعالی
و در «پانزدهم شهریور»، «فصل رویش» آغاز می‌شود.
همان فصلی که «منوّر به نور دانش» و «مزیّن به زینت ادب» و «معطّر به عِطر مهربانی» است.

طلوع خورشید علم آموزی و دانش آموزی یادآور و نشانگر شروع دورانی از تلاش و کوشش در راه تعلیم و تربیت و پرورش دانش آموزان است. تلاش و ممارست و تفکر دست به دست هم داده، گرد هم می آیند تا علم را بیافرینند و شاهراهی به دروازه های علم باز نمایند.

مدارس در سال تحصیلی جدید، متفاوت تر از سال های گذشته بازگشایی و دانش آموزان بعد از ماه ها دوری از کلاس های درس، دوباره به مدرسه ها باز می گردند و فضای مدارس با حضور گل های بوستان دانایی رنگ و بوی دیگری می گیرد. با شروع فعالیت مدارس، فصل دیگری از علم آموزی آغاز و جنب و جوش دانش آموزان در فضای شهر و مدارس، روح امید و فردای روشن را به جامعه تزریق می کند.

سال تحصیلی جدید با سال های دیگر تفاوت زیادی دارد و آموزش و پرورش با استفاده از تجربیات کسب شده و تمهید مقدمات لازم و بهره گیری از توانمندی معلمان و اهتمام مدیران و هم چنین اقدامات انجام شده در تابستان 99 از جمله تولید محتوا و برگزاری دوره های آموزشی، خود را برای ارائه خدمات آموزشی و پرورشی متناسب با شیوع کرونا مهیا کرده است و مدارس از 15 شهریور ماه 99 بازگشایی و با رعایت پروتکل های بهداشتی و اصل فاصله گذاری اجتماعی، کلاس های درس با تاکید بر حفظ سلامتی دانش آموزان و فرهنگیان خدوم بر اساس شیوه نامه ابلاغی تشکیل و سال تحصیلی جدید آغاز خواهد شد که امیدواریم با همکاری کلیه فرهنگیان شریف و همراهی اولیای گرامی و دانش آموزان این شرایط را پشت سر گذاشته و سال تحصیلی با موفقیت به پایان برسد.

در آغاز سال تحصیلی جدید، ضمن تبریک این جشن بزرگ، فرصت را غنیمت شمرده، مراتب سپاس و قدرشناسی خود را از کارکنان شریف و متعهد مجموعه بزرگ فرهنگی شهرستان و معلمان که با همت و تلاش خود در راستای تربیت نیروی انسانی عالم، خلاق و پایبند به ارزشها و اخلاق، گامهای مؤثری بر می دارند، اعلام دارم و از همه دانش آموزان شهرستان انتظار دارم قدر این دوران پربرکت از عمر خویش را بدانند و با توکل به پروردگار متعال و تلاش و جدیتشان در فراگیری علم و دانش ، راه خود را به سوی فردایی روشن بگشایند.
همچنین تبریک ویژه خود را به قدوم معصومانه نوگلان و شکوفه های نورسته کلاس اولی ها تقدیم می دارم.

اینجانب با گرامیداشت ایام تعزیت ماه محرم و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس، امیدوارم سال تحصیلی جدید با وفاق و یکدلی مجموعه آموزش و پرورش شهرستان و به خصوص همراهی اولیای گرامی، سالی پر از موفقیت برای دانش آموزان، فرهنگیان و آموزش و پرورش شهرستان باشد و زمینه تحقق اهداف متعالی نظام تعلیم و تربیت اسلامی فراهم و هر روز شاهد شکوفایی استعدادهای دانش آموزان عزیز در عرصه های مختلف باشیم.

 

اشکان کاظمی
فرماندار کوار
۱۳۹۹/۰۶/۱۵

تاریخ ایجاد خبر : 1399/06/15 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 15 بازدید