فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حسین رضا زاده

تاریخ تولد : 1342 محل تولد: فرود

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: نصر 8

پيام تبریک فرماندار كوار بمناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

فرماندار كوار در پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به مدیران روابط عمومی ادارات و دستگاههای اجرائی شهرستان تبریک گفت.به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان كوار متن پیام اشكان كاظمي فرماندار كوار، به شرح زير است:

نامگذاري ۲۷ ارديبهشت به عنوان روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بيانگر اهمیت و جایگاه والاي روابط عمومي است و در حقيقت این روز فرصت ارزشمندي براي تقدير و تشكر از زحمات و تلاش‌های صادقانه سختکوشان عرصه ارتباطات و روابط عمومی است.
خدمات ارزشمند و كوشش خردمندانه دست اندركاران حوزه ارتباطات و روابط عمومي كه در جهت ایفای رسالت خطیر اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و تسهیل خدمت رسانی به مردم گام بر می‌دارند، قابل تقدير است.
بی تردید مديران و كارشناسان روابط عمومي با اطلاع رساني و اطلاع يابي و انعکاس به موقع مسائل، مشکلات و نیازهای مخاطبان، مدیران را در فرآيند مهم تصميم گيري و تصميم سازي ياري مي نمايند و میبایست قدردان اين تلاش حرفه اي و حساس روابط عمومي ها بود.

اینجانب ضمن تبریک روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات به همه مدیران و پرسنل روابط عمومی ادارات و دستگاههای اجرائی شهرستان كوار ، توفیق روزافزون این عزیزان را در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید از خداوند منان مسئلت مي نمايم.

اشكان كاظمي
فرماندار كوار

تاریخ ایجاد خبر : 1399/02/27 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 55 بازدید