فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید شکراله هاشم زاده

تاریخ تولد : 1345 محل تولد: اکبرآباد

تاریخ شهادت : 1364 محل شهادت: اروند کنار

پيام تبريک فرماندار كوار به مناسبت عيد سعيد فطر

فرماندار کوار با صدور پیامی، حلول عید سعید فطر و جشن باشکوه بندگی رب العالمین را به مردم شهید پرور، مومن وخداجوی شهرستان کوار تبریک گفت. *

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار ، متن پیام اشکان کاظمی فرماندار کوار به این شرح است:  

  “الحمدلله علی ما هدینا و له الشکر علی ما اولینا ”

عید فطر روز پاداش گرفتن و رویت رحمت الهی بعد از ماه مبارک رمضان است. مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

رمضان ماه رحمـت و مغفرت و ماه ضیافـت الهـی در میعادگاه فطر به پایان رسـید و جان های بیقرار و فطرت های پاک مشتاقان نعمت، امیدواران ثواب و توبه کاران واقعی را از زنگارها زدود و جلائی دوباره بخشـید.

چه زیباست صدای گام‌های بندگان خدا به شوق آراستن صفوف نماز و اظهار بندگی به درگاه حق در روزی که خداوند آن را از میان دیگر روزهای خویش برگزیده تا در این عید بزرگ شکوه اطاعت و بندگی را به نمایش بگذارند.

با حلول ماه شوال و فرا رسيدن عيد سعيد فطر هنگامه پاداش گرفتن روزه داران واقعي فرا مي رسد، عيد فطر،عيد بازگشت به فطرت پاک انساني، عيد خالص شدن روح و جسم و عيد يکپارچگي و وحدت امت اسلامي در سپاس خداوند سبحان بر نعمات و شکر گزاري بر توفيق عبادت و پيروزي نفس در جهاد اکبر است

🔹عید سعید فطر، عید توفیق و عبادت است که با تهذیب نفس و بهره مندی از فیوضات و برکات معنوی فرا رسید و دل های مشتاق را که در زیباترین و دلنشین ترین ضیافت معبود با سرافرازی گذر کردند، شادمان کرده است . 

عید سعید فطر، عید عاشقانی است که در بهار قرآن، خالصانه نغمه توحید و بندگی سر دادند تا دل‌هایشان به نور ایمان و معرفت منور شود و خشنود از پاداش طهارت وپاکی از گناهان از محضر حضرت حق تعالی دراین ماه، پرفضیلت ونورانی،نیز بندگان مومن خدا خشنود از اعمال خود در این ماه عزیز دریای رحمت و نعمت بیکران حضرتش را سپاس میگویند.

اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنان و عزیزان روزه دار، عید بزرگ و خجسته فطر و حلول ماه شوال را به مردم مؤمن، خداجو و ولایتمدار شهرستان كوار تبریک و تهنیت عرض نموده و رستگاری، عزت و کرامت همگان را از آستان خداوند قادر متعال خواستارم.

اشکان کاظمی
فرماندار کوار

تاریخ ایجاد خبر : 1399/03/03 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 32 بازدید