فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید شکراله هاشم زاده

تاریخ تولد : 1345 محل تولد: اکبرآباد

تاریخ شهادت : 1364 محل شهادت: اروند کنار

پيام تبريك فرماندار كوار به مناسبت هفته نيروي انتظامي

فرماندار شهرستان کوار با صدور پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

✍به گزارش روابط عمومي فرمانداری شهرستان کوار، اشکان کاظمی فرماندار كوار بمناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی ، با صدور پیامی از تلاش های شبانه روزی این سبزپوشان خدوم در جهت برقرای نظم و امنیت اجتماعی و مبارزه با فساد تقدیر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نیروی انتظامی مظهر حاکمیت و امنیت جمهوری اسلامی است."مقام معظم رهبری"

امنیت از مؤلفه های مهم و اساسی توسعه و پیشرفت جامعه است، که تنها در سایه فداکاری و ایثار نیروهای نظامی و امنیتی و انتظامی فراهم می گردد.
نیروی انتظامی در این راستا جایگاه ویژه و نقش برجسته‌ای دارد. نیروی مقتدر، فداکار و با صلابتی که همواره دوشادوش مردم بوده است و از گوهر گرانبهای امنیت در تمام نقاط و تمام اوقات حراست نموده است. ناامنی را به جان خریده، تا امنیت را ارمغان آورد و فضا را بر خلافکاران تنگ نموده و محیط شرارت هنجارشکنان را بسیار نا امن کرده تا نتوانند خدشه‌ای به امنیت جامعه وارد سازند.
هفته نیروی انتظامی بهانه‌ای است برای پاسداشت هر چند ناچیز از دلاوری‌های سبزجامگان نیروی انتظامی و مرزبانان غیور؛ آنان که اقتدار، عزت، اخلاق مداری و همراهی با مردم را سرلوحه کارهای خود قرار داده و در راه برقراری حفظ نظم و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جان خود را در طبق اخلاص نهاده اند .
در شهرستان کوار نیز با درایت و تدبیر فرمانده انتظامی و پرسنل خدوم این مجموعه و همکاری و همراهی ائمه جمعه، اعضای شورای تامین شهرستان ،مردم مومن ، دهیاران پرتلاش و شوراهای اسلامی همراه و همدل ،تامین امنیت شهرستان به جایگاهی دست یافته است که ،علیرغم گذشته ، از کوار بعنوان یکی از شهرستان های امن استان یاد می شود.
اینجانب ضمن گرامیداشت خاطره شهدای نیروی انتظامی که زبان و قلم از توصیف فداکاری و رشادت های آنان قاصر است، از تمامی سبزپوشان جهادگر و با اخلاص نیرو‌های ناجا قدردانی کرده و هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان، افسران، درجه داران و سربازان، به ویژه دلاور مردان این نیرو در شهرستان كوار تبریک عرض نموده و عزت و اقتدار کشور عزیزمان ایران را در پرتو تلاش های مجدانه شما و اتحاد و یکدلی مردم و مسئولین از درگاه حضرت حق خواستارم.


اشکان کاظمی
فرماندار کوار

تاریخ ایجاد خبر : 1399/07/27 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 4 بازدید