فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

فرهاد کشاورز

تاریخ تولد : 1346 محل تولد: شهر کوار

تاریخ شهادت : 1362 محل شهادت: جنوب

پيام تبريك فرماندار كوار به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان

 فرارسیدن ماه مبارک رمضان، ماه عبادتهای عاشقانه ،نیایش های عارفانه و بندگی خالصانه مبارک باد

 پيام تبريك فرماندار كوار به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان *

  اشكان كاظمي فرماندار كوار با صدور پیامی فرارسیدن ماه مبارک و پرفضیلت رمضان، بهار قرآن و ماه مهمانی خدا را به عموم مسلمانان جهان به ویژه مردم شریف، ولایتمدار و متدین شهرستان كوار تبریک گفت

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري كوار در این پیام آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم
"شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ"

خداوند منان را شاکریم که توفیق و عنایت بندگی و عبادت در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در سرنوشت مان عطا فرمود و فرصتی فراهم آورد تا با روزه‌داری در ماه تهذیب و تزکیه نفس با یاری از درگاه مهر بی‌نهایتش به آرامش معنوی دست یابیم.

ماه مبارک رمضان، فرصتی استثنایی و بس گرانقدر و ارزشمند است که باید با برنامه‌ریزی صحیح به استقبال آن برویم، این ماه فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده‌داری است که عشق ملکوتی و انس با محبوب جاودانه را پدید می‌آورد و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان، حلاوت می‌بخشد.

ماه رمضان، ماه نزول قرآن و ماهي كه شب قدرش از هزار ماه برتر است فرصتي مغتنم براي وفور بندگي، مهرباني و همدلي با خلق خداوند است.

در ماهی که با نام ماه مهمانی خدا مزین شده چه خوب است هرکدام در حد وسع و توان خویش باهمدلی مومنانه و کمک رسانی به همنوعان خود علی الخصوص اقشار آسیب پذیر و نیازمندان بتوانیم قدردان و شکرگزار خداوند متعال برای این فرصت دوباره و ارزشمندی که برای حضور در بهترین ماه سال به ما داده باشیم و با بهره گیری از تعالیم جانبخش الهی و تاسی از سیره پیامبر اکرم(ص) از این ماه پرخیر و برکت نهایت بهره را ببریم.چراکه به حق ماه مبارک رمضان ، فرصتي آسماني براي اهل زمين است و اگر بي نصيب از اين ماه پر خير و بركت گذر كنيم، حاصلي جز دريغ و حسرت نخواهد داشت.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان به مردم مومن و شریف شهرستان كوار ، موفقیت همگان را در بهره گیری مناسب از فرصت عظیم و معنوی این ماه پرفضیلت و استجابت دعاي همه شما عزيزان را از خداوند متعال خواستارم.

اشكان كاظمي
فرماندار كوار
٩٩/٠٢/٠۶

تاریخ ایجاد خبر : 1399/02/06 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 19 بازدید