فرماندار شهرستان

مهندس اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید دیلمیان

تاریخ تولد : کوار محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : کوار محل شهادت: کوار

نشست هم اندیشی مدیران شبکه های مجازی شهرستان کوار به ریاست فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی فرماندار کوار در نشست مدیران شبکه های  مجازی شهرستان : شبکه های مجازی ، بهترین راهکار برای معرفی ظرفیت های  شهرستان کوار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کوار، نشست هم اندیشی مدیران شبکه های مجازی شهرستان به ریاست اشکان کاظمی فرماندار کوار در محل فرمانداری برگزار گردید.

اشکان کاظمی فرماندار شهرستان در این نشست با اشاره به ظرفیت های مثبت شبکه های مجازی اذعان داشت: فضای مجازی چالش های خاص خود را دارد که می توان از آن هم بعنوان یک پتانسیل مثبت و سازنده بهره برد و هم بعنوان یک عامل نابهنجار و مخرب ... ولی هدف ما از برگزاری چنین نشست هایی توجه به پتانسیل ها و ظرفیت های فضای مجازی و بیان قوانین و مقررات حاکم بر آنهاست .

وی عنوان کرد: در دنیای پیشرفته و مدرن امروزی آن دسته از افرادیکه نتوانند خود را با فضای مجازی وفق دهند بدون شک دچار مشکل خواهند شد و مهم تر از آن ، اینکه بیسوادان جامعه امروز، افرادی هستند که نتوانند بنحو احسن از اطلاعات اینگونه شبکه ها در جهت پیشبرد و تعالی جامعه بهره ببرند.

نماینده عالی دولت در شهرستان کوار در ادامه اظهار داشت: شما مدیران فضای مجازی باید با قوانین و مقررات مربوط به این شبکه ها آشنا باشید و ضمن آگاه کردن اعضا گروههای تحت پوشش خود از قوانین حاکم ، رسالت اصلی گروه را که همانا تحلیل و بررسی مشکلات موجود، بیان عملکردهای واقعی در سطح شهرستان و مهم تر از آن معرفی نخبگان علمی، فرهنگی و ورزشی و بیان جایگاه شهرستان در زمینه های متعدد همچون کشاورزی، دامپروری و ... را به سرمنزل برسانیم.

فرماندار شهرستان فضای مجازی را کم هزینه ترین و رایج ترین روش برای توسعه اطلاعات خواند و تصریح نمود: بهترین راهکاری که ما اکنون در شهرستان می توانیم از آن بعنوان یک ظرفیت غالب در جهت معرفی پتانسیل های شهرستان استفاده نمائیم همین فضای مجازی است که اگر بخوبی مدیریت گردد خواهد توانست بسیاری از ذهنیت های منفی را از میان بردارد. بر همین اساس به پیشنهاد برخی از مدیران فضاهای مجازی شهرستان اقدام به تشکیل گروهی منسجم نموده ایم تا بتوانیم بدور از هر گونه جناح گرایی ، تعصبات قومی و قبیله ای ، تبلیغات و ... در راستای اهداف نظام به معرفی پتانسیل ها و ظرفیت های شهرستان بپردازیم .

کاظمی فرماندار کوار خطاب به مدیران شبکه های مجازی شهرستان گفت: هر زمان که لازم دانستید مسئولین شهرستان آماده برگزاری جلسه و پاسخگویی به مسائل و مشکلات مطرح شده توسط شهروندان در گروههای تحت پوشش شما هستند .

فرماندار کوار  در پایان سخنان خود دعوت از رئیس حوزه شبکه های مجازی کشور و سایر مقامات قضایی بمنظور هر چه بیشتر آشنا نمودن مدیران فضاهای مجازی شهرستان با هنجارها و قوانین و مقررات حاکم بر این شبکه ها را در دستور کار قرار داد.

در این نشست شهسواری قاضی دادگستری و سروان شعبانی رئیس گروه اطلاعات نیروی انتظامی به تفصیل به تشریح قوانین حاکم بر فضای مجازی پرداختند.

همچنین برخی از اعضا حاضر دیدگاهها و نقطه نظرات خود را در راستای هدایت بهتر این شبکه ها ارائه کردند که مورد استقبال واقع شد.

 

تاریخ ایجاد خبر : آبان 25، 1398 نویسنده : مدیر تعداد بازدید : 80 بازدید