فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید دیلمیان

تاریخ تولد : کوار محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : کوار محل شهادت: کوار

ناهید معاون فرماندار کوار در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان کوار:

اجرای طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت نقطه عطفی  در جهت افزایش خودکفایی و اشتغالزایی روستاییان است/موفقیت در اجرای این طرح ها مستلزم همکاری همه جانبه دستگاههای عضو کارگروه است

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار،  کارگروه اشتغال شهرستان کوار به ریاست ناهید معاون فرماندار با محوریت بررسی و تبيين طرح هاي اشتغال زای اجتماع محور بنياد بركت در شهرستان تشکیل جلسه داد.

در این جلسه که نامداری و زارع بخشداران مرکزی و طسوج،   خداياري مجري استاني طرح هاي اشتغالزاي اجتماع محور بنياد بركت،  ظفر آبادی مشاور ارشد نماینده مردم شهرستانهای کوار، سروستان و خرامه در مجلس شورای اسلامی، فریدونی و پیروی  شهرداران کوار و طسوج، تعدادی از مسئولين  دستگاههاي اجرائي شهرستان ، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستاهای هدف اجرای طرح نیز حضور داشتند، ناهید معاون فرماندار با تاکید بر تسریع در فرایند اجرایی نمودن طرح ها، گفت: کارگروههای اشتغال در سطح روستاهای هدف با  بهره مندی از ظرفیت دهیاران، روسای شوراهای اسلامی، معتمدین، امامان جماعت و مسئولین پایگاههای بسیج در کوتاهترین زمان ممکن تشکیل گردد تا ضمن شناسایی و معرفی افراد مستعد،زمینه مساعد جهت ارائه هر گونه همکاری با  تسهیلگر بنیاد برکت بمنظور اهلیت سنجی و اجرایی نمودن طرح های  اشتغال زا را فراهم نمایند.
 
وی با اشاره به این نکته که موفقیت در اجرایی نمودن این طرح ها مستلزم همکاری همه جانبه دستگاههای عضو  کارگروه اشتغال شهرستان می باشد، بیان کرد: مسئولین دستگاههای مرتبط با نگاه مثبت زمینه صدور مجوزها، ارايه آموزش های لازم و... را هموار سازند تا بدینوسیله بتوانیم گامی موثر در جهت توسعه اشتغالزایی روستاییان برداریم.

💠 خدایاری مجری استاني طرح هاي اشتغالزاي اجتماع محور بنياد بركت نیز در این جلسه به بیان اهداف و رسالت ستاد اجرایی و بنیاد برکت در امر اشتغالزایی پرداخت و خاطر نشان ساخت: منابع بنیاد برکت و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بصورت سهمیه اي به هر شهرستان اختصاص می یابد و در صورت جذب اعتبارات تخصیص یافته در مرحله اول، روند تخصیص طرح ها ادامه خواهد یافت.

❇️در پایان و پس از بیان نقطه نظرات و راهکارهای تسهیل و تسریع اجرای طرح، برنامه پرسش و پاسخ بمنظور رفع ابهامات پیش آمده برگزار شد.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/06/26 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 3 بازدید