فرماندار شهرستان

مهندس اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید شکوهی

تاریخ تولد : 1341 محل تولد: ارباب سفلی

تاریخ شهادت : 1367 محل شهادت: جزیره مجنون

مسائل و مشکلات روستای فتح آباد مورد بررسی قرار گرفت

جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستای فتح آباد به ریاست اشکان کاظمی برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کوار، طی جلسه ای که به ریاست اشکان کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور زارع بخشدار طسوج ، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای فتح آباد برگزار گردید مسائل و مشکلات این روستا مورد بررسی قرار گرفت.

کاظمی فرماندار شهرستان در این جلسه حل مسائل و مشکلات موجود در سطح روستاها را جزو اولویت های خود خواند و اذعان داشت: بمنظور شناسایی و رفع مشکلات موجود نشست ها و جلسات متعددی برگزار شده است و تا آنجا که در توان داشته ایم مسئولین مربوطه را موظف به رسیدگی به مسائل و مشکلات روستاها نموده ایم. 

وی تصریح کرد: بسیار خوشحالیم که دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی این شهرستان بصورت مستمر و مکرر پیگیر مشکلات روستاهای خود هستند.

نماینده عالی دولت در شهرستان کوار افزود: وقتی شور و شوق و توانمندی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی و فعالیت های آنان را مشاهده می کنیم انرژی مضاعفی در راستای رفع موانع و مشکلات موجود بدست خواهیم آورد. اگر چه شاید در مواردی بعلت کمبود اعتبارات موجود یا موانع قانونی نتوان گرهی از مشکلات مردم گشود ولی بعنوان یک مسئول تمام توان خود را بکار می گیریم تا با وجود این همه تحریم و تهدید ، مردم رنج کمتری تحمل نمایند.

کاظمی اظهار داشت: در جهت رفع مشکلات مطرح شده ،جلسه ای با حضور مسئولین ادارات شهرستان و در صورت نیاز مسئولین استان در روستای فتح آباد برگزار خواهیم کرد و مشکلات موجود را از نزدیک بررسی و درصدد رفع آن برمی آییم. 

در ادامه زارع بخشدار طسوج ، گفت: روستای فتح آباد دهیاری پرتلاش و شورایی همدل و همراه دارد که باعث گردیده طی چند سال اخیر خدمات بسیار خوب و قابل توجهی در این روستا به انجام برسد ولی با وجود جمعیت زیاد و گستردگی موجود شاید بسیاری از این خدمات به چشم مردم نیایید ولی انصافا خدماتی که در این روستا صورت پذیرفته همه نشان از توانمندی و تلاش دهیار و شورای اسلامی روستا در جهت بیان مشکلات روستا و همراهی مسئولین است که توانسته اندآنها را به سرانجام برسانند.

نیک پی دهیار روستای فتح آباد نیز ضمن تقدیر از تلاش های فرماندار و بخشدار طسوج گفت: در طی چند سال اخیر اعتبارات قابل توجهی در جهت عمران و آبادی روستا هزینه گردیده است که جای قدردانی دارد که مهمترین آن حفر یک حلقه چاه جدید در روستا است که اکنون در حال انجام است ؛لکن بعلت جمیت بالای انسان و نیز تعدد دامداریها و بزرگی روستا هنوز مشکلاتی وجود دارد که خواهان توجه بیشتر مسئولین به این موارد می باشد.

وی سپس به بیان مهم ترین مشکلات اهالی روستا از جمله کمبود آب آشامیدنی، آسفالت خیابان شهید دیلمی بعنوان دومین راه ورودی اصلی روستا و مشکلات دامداریها پرداخت.     .

تاریخ ایجاد خبر : مهر 17، 1398 نویسنده : مدیر تعداد بازدید : 39 بازدید