فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

شهید الله کرم کرمی

تاریخ تولد : 1322 محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: ماووت عراق

فرماندار كوار با تأکید بر لزوم رعایت اصناف در زمینه ساعت تعیین شده برای فعالیت، گفت: نظارت بر بازار باید تشدید شود.

فرماندار كوار  با تأکید بر لزوم رعایت اصناف در زمینه ساعت تعیین شده برای فعالیت، گفت: نظارت بر بازار باید تشدید شود.

 به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان كوار، اشكان كاظمي فرماندار كوار بر لزوم نظارت بر بازار به واسطه شیوع ویروس کرونا اشاره و اظهار کرد: در راستای مدیریت واحدهای صنفی، مقابله با شیوع و انتقال ویروس کرونا و حفظ سلامت مردم و صاحبان واحدهای صنفی، ساعت کاری واحدهای صنفی محدود شده است.

وی با بیان اینکه واحدهای صنفی تنها تا ساعت ٢٠ اجازه فعالیت دارند، افزود: باید شرایط به گونه‌ای مدیریت شود که کمترین لطمات و آسیب به مردم وارد شود، با توجه به اهمیت و جدیت موضوع، با واحدهای صنفی متخلف برخورد شود.

كاظمي با اشاره به اینکه برخی از مشاغل ضرورتی ندارد تا پاسی از شب دایر باشند، تصریح کرد: نانوایی‌ها، خواروبارفروشی، قصابی‌ها، میوه و تره بار، مرغ و ماهی، داروخانه‌ها، لبنیات و تجهیزات پزشکی که فعالیت آنها برای مردم ضرورت دارد از این دستورالعمل مستثنی هستند.

وی با بیان اینکه شرایط برای همه ما سخت است ولی باید رعایت کنیم، گفت: هر آنچه باعث می‌شود وضعیت بهبود یابد، رعایت بهداشت فردی توسط مردم و عدم حضور در تجمعات است.

فرماندار كوار با اشاره به اینکه میزان خرید میوه مردم نسبت به سال گذشته با توجه به شرایط موجود کمتر خواهد بود، گفت: نظارت بر بازار باید تشدید یابد.

وی به پلمپ ٨ واحد صنفی ( سوپرماركت ) به دلیل عدم رعایت ساعت كاري طی روزهای اخیر در شهرستان اشاره کرد و افزود:
از كسبه و صنوف شهرستان درخواست مي گردد نسبت به تعطيلي ساعت كار بر اساس دستورالعمل ستاد مقابله با كرونا اقدام نموده در غير اين صورت واحد صنفي آنان توسط اكيپ بازرسي متشكل از ادارات صمت، شبكه بهداشت ، پليس اماكن نيروي انتظامي و اتاق اصناف تا پايان فروردين پلمپ مي گردد.

تاریخ ایجاد خبر : 1398/12/28 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 8 بازدید