فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید شکراله هاشم زاده

تاریخ تولد : 1345 محل تولد: اکبرآباد

تاریخ شهادت : 1364 محل شهادت: اروند کنار

فرماندار شهرستان کوار طی پیامی فرا رسیدن 14 تیرماه روز دهیار را تبریک گفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کوار، اشکان کاظمی فرماندار شهرستان پیام تبریکی بمناسبت فرا رسیدن روز دهیار صادر نمود .
 
متن پیام بدین شرح است:
 
«بسم الله الرحمن الرحیم»
 
14تیرماه در تقویم تاریخ کشورمان بنام قشری نامگذاری گردید که به راستی می توان از آنان بعنوان ستون های استوار توسعه پایدار و بنیانگذار نظام کارآمد روستایی  نام برد. قشری که شبانه روز در تلاشند تا تلال وبخش نور امید و امیدواری در دل روستائیان  عزیز و خونگرم باشند. قشری که خواب را از چشمان خود زدوده اند و تمام هم و غمشان عمران و آبادی روستاست. دهیاران عزیزی که تحت عنوان مدیران روستایی با حداقل حقوق و دستمزد درصدد دست یافتن به عزت و اقتدار روستایی، تنها هدف و آرمان شان است.
 
خدمات مطلوب و بی منت این عزیزان در ایجاد زیرساختهای فرهنگی و اجتماعی، ایجاد محیط امن و توام با آرامش برای  روستائیان ، حکایت از وقار و بزرگ منشی و جایگاه و منزلت ویژه این زحمت کشان عرصه تلاش و سازندگی دارد.
 
اینجانب در طی یکسال و اندی که در شهرستان کوار به خدمتگزاری مشغول شده ام با جان و دل دریافته ام که این شهرستان گنجینه ای است از  دهیاران توانمند ، مستعد و پای کاری که بی شک بعنوان گنج های نهفته این گنجینه با حمایت و همراهی مسئولین و اتحاد و همدلی شوراهای اسلامی و مردم غیور ، عیار واقعی شان نمایان خواهد گشت و بدینوسیله روستاهای ما به جایگاه واقعی خود دست خواهند یافت؛ همانگونه که در بیشتر روستاها این واقعیت به عینه به چشم می خورد و احدی قادر به انکار آن نیست . بنابراین ، این فرصت را مغتنم می شمارم تا ضمن تبریک فرا رسیدن 14 تیرماه به  دهیاران پرتلاش و آرزوی عزت، اقتدار و سربلندی برای یکا یک آنان؛ از مسئولین شهرستان می خواهم همراه و همدل با این خادمین بخش روستایی در جهت توسعه روستاها و اقتدار و عزت این نهاد زحمت کش تلاش نمایند. 
 
اشکان کاظمی
فرماندار کوار
98/4/13
 
 
 
 
 

تاریخ ایجاد خبر : تیر 13، 1398 نویسنده : مدیر تعداد بازدید : 167 بازدید