فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

بهادر حاصل نیا

تاریخ تولد : 1342 محل تولد: شهر کوار

تاریخ شهادت : 1361 محل شهادت: گردنه بابا حاجی

فرماندار شهرستان کوار طی پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی را تبریک گفت

فرماندار شهرستان کوار طی پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی را تبریک گفت

فرماندار : با همدلی و همراهی مردم ویروس کووید ۱۹ را شکست میدهیم
تعطیلی عید نداریم/همه مدیران باید ایام نوروز در کوار حضور داشته باشند

به گزارش روابط عمومي فرمانداری شهرستان کوار،اشکان کاظمی فرماندار شهرستان در آستانه فرا رسیدن نوروز 99 طی پیامی فرا رسیدن فصل بهار را به مردم عزيز شهرستان  تبریک گفت.

 متن پیام بدین شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحیم»
 
یا مقلب القلوب و الابصار                          یا مدبر الیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال                          حول حالنا الی احسن الحال

بهار جلوه ای باشکوه از رحمت خداوند در جهان هستی است و فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند. نوروز، مظهر احیای دوباره طبیعت، فرصت مناسبی است عهد و پیمان ببندیم که لحظه ای از تلاش و کوشش برای رسیدن به شهرستانی آباد و توسعه یافته، تحقق زندگی شایسته تر توام با معنویت، آرامش، امید و نشاط دست برنداریم و در راستای نیل به اهداف و رسالت خطیرمان که همان توسعه متوازن شهرستان است گام برداریم.
سال 98 روزهای پایانی خود را با کوله باری از شادی ها،غم ها ، فراز و نشیب ها پشت سر می گذارد تا نوروز 99 از راه برسد و در دلها و جان های ما رویشی دوباره. را آغاز نماید.

 مردم خونگرم، ولایی و شهید پرور شهرستان کوار در سال ۹۸ نشان دادند که همواره پیرو خط رهبری و همگام با سیاستهای دولت گام برمیدارند و با استقامت، یکدلی و‌همزبانی دوشادوش مسئولین شهرستان قدم در عرصه پیشرفت و پیشبرد شهرستان نهادند .

 شهروندان فهیم و مسئولیت پذیر شهرستان كواراکنون که ویروس کرونا تمامی مرزهای جغرافیایی را درنوردیده و به یک معضل جهانی تبدیل شده است، با توجه به نبود دارو و واکسن مختص برای ریشه کردن آن، تنها راهی که تمامی پزشکان و متخصصان امر برای جلوگیری از ابتلا به آن پیشنهاد داده اند در خانه ماندن و خودداری از بیرون رفتن و حضور در اماکن شلوغ و پر تجمع است.شهرستان كوار نیز به تبع این تهدید جهانی باید موارد امنیتی را پیرو تمامی توصیه ها و هشدارها رعایت کند و هر کدام از ما در انجام آنچه به نوبه خود بر عهده داریم تلاش کنیم.

 لذا از مردم شریف شهرستان كوار خواستارم با  حفظ آرامش و توکل به پروردگار، در خانه ها بمانند و تا کاهش و رفع این بحران ناخواسته مراتب همکاری و همگامی را با مسئولین امر و رعایت توصیه های مرتبط رعایت فرمایند.و يقين بدانيد این برهه از زمان می‌تواند با رعایت نکات مورد تاکید مسوولان امر و همدلی و همراهی عموم مردم، با کمترین آمار مبتلا شدن به کرونا وهمچنین تلفات ناشی از آن تمام شده و اوضاع به روال عادی بازگردد.
اگرچه اقدامات خوبی در سطح شهرستان  در راستای پیشگیری از کرونا انجام شده است، اما بیماری کرونا یک درمان قطعی دارد و آن قرنطینه در منزل است، و در سال جدید مردم بهتر است از دید و بازدید خودداری کنند و در زمان سال تحویل در امامزاده‌ها و قبور حاضر نشوند.

 در پایان ضمن همدردی با جامعه پزشکان، پرستاران، خانواده های محترمشان و بازماندگان عزیزانی که به علت بیماری کرونا جان به جان تسلیم و آسماني شده اند. در کمال ادب و احترام آغاز سال نو، فرارسیدن بهار طبیعت  و عید باستانی نوروز را به همه آحاد مردم  قدرشناس ،شریف و عزیز شهرستان کوار تبریک و تهنیت و شادباش عرض نموده و برای همگان سالی توأم با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو می‌نمایم.و يقين دارم با همدلی و همراهی مردم عزیز شهرستان كوار و عزم جدی مسئولین ویروس کووید ۱۹ را شکست خواهیم داد .

اشکان کاظمی
فرماندار کوار
۱۳۹۸/۱۲/۲۹

تاریخ ایجاد خبر : اسفند 29، 1398 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 19 بازدید