فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

بهادر حاصل نیا

تاریخ تولد : 1342 محل تولد: شهر کوار

تاریخ شهادت : 1361 محل شهادت: گردنه بابا حاجی

فرماندار شهرستان کوار طی پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی را تبریک گفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کوار،اشکان کاظمی فرماندار شهرستان در آستانه فرا رسیدن نوروز 98 طی پیامی فرا رسیدن فصل اعتدال را به مردم خونگرم شهرستان  تبریک گفت.

 متن پیام بدین شرح است:

 

«بسم الله الرحمن الرحیم»

 

یا مقلب القلوب و الابصار                          یا مدبر الیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال                          حول حالنا الی احسن الحال

 

سال 97 روزهای پایانی خود را با کوله باری از شادی ها،غم ها ، فراز و نشیب ها پشت سر می گذارد تا نوروز 98 از راه برسد و در دلها و جان های ما رویشی دوباره را آغاز نماید و با نسیم دل انگیز خود حرکت رو به پیشرفت مضاعف را با تجدید ارادتها، یکدلی و محبت های خالصانه و زدودن کدورت ها در وجود ما مجسم و نمایان سازد.

مردم خونگرم، ولایی و شهید پرور شهرستان کوار در سال 97 نشان دادند که همواره پیرو خط رهبری و همگام با سیاست های دولت گام برمیدارند و با استقامت ، یکدلی و همزبانی دوشادوش مسئولین شهرستان قدم در عرصه پیشرفت و پیشبرد شهرستان نهادند.

شهرستان ما فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشت لکن در زمینه های متعدد با تلاش و مشارکت مردم فهیم ، ما مسئولین توانستیم ظرفیت ها، استعداد ها و پتانسیل های این خطه سرسبز را نمایان سازیم و نام نکوی شهرستان کوار را بر قله های رفیع اتحاد و یکدلی، امنیت، ورزش و ... حک نمائیم.

در طی 9 ماه خدمتی که خداوند لطفی مضاعف به من عطا نمود تا خدمتگزار شما مردم شهید پرور این خطه باشم به وضوح دیدم که مردم ، آنجائیکه بدانند باید در کنار مسئولین و دوشادوش آنها در عرصه عمران و خدمتگزاری حضور یابند از پیر و جوان،کوچک و بزرگ دست یاری دراز کردند و با مشارکت ها و خودیاری ها از هجمه مشکلات و مسائل اقتصادی و به تبع آن کمبود اعتبارات بر دوش مسئولین کاستند.

گرچه طی این مدت کمبودها و کاستی هایی وجود داشته ، ولی خوشبختانه در حوزه های مختلف پیشرفت چشمگیری بدست آورده ایم که همه را مدیون همراهی و مشارکت مجموعه استانداری فارس، ائمه جمعه محترم کوار و اکبرآباد، نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ،اعضای شورای اداری، مردم، شوراها و دهیاران بعنوان نمایندگان مردم هستیم. بعنوان نمونه پیشرفت 35 درصدی  سد میرزای شیرازی کوار اکنون به 58 درصد رسیده است؛ بخش های مختلف بیمارستان فاطمه الزهرا (س) نظیر دیالیز،جراحی 1 و2، لاندری، بستری و حضور متخصصین متعدد در زمینه های گوناگون و ... با اعتبارات میلیاردی راه اندازی گردید ؛ در حوزه آموزش و پرورش پروژه های متعددی در حال ساخت می باشد که مهم ترین آن پروژه استخر است که با اعتبارات تخصیص یافته اکنون در مرحله ساخت سوله می باشد، در حوزه کشاورزی و دامداری اتفاقات خوشایندی را پیش رو داریم؛ در زمینه های ورزشی شاهد پیشرفت روزافزون شهرستان هستیم به گونه ای که اکنون شهرستان کوار به قطب فوتبال استان تبدیل شده است؛ اختلاف چندین ساله وزارت نفت و شهرستان با همیاری و همدلی شورای شهر کوار مرتفع گردید که انشاالله در آینده ای نزدیک با تزریق اعتبارات میلیاردی به شهرستان خواهیم توانست سایه مشکلات قابل توجهی را از شهر کوار برداریم؛ بزرگترین مرکز مهارتی و حرفه ای وزارت بهداشت در جنوب کشور اکنون در شهرستان ما دائر گردیده است که خود بیشترین پتانسیل برای  شهرستان کوار به حساب می آید و ....

اینجانب امیدوارم که در سال جدید نیز همچون گذشته ولی با عزمی راسخ تر با نصب العین قراردادن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی)، هماهنگی و همراهی با سیاست های دولت محترم تدبیر و امید با افزایش بهره وری و بهره گیری بهینه از پتانسیل ها، ظرفیت ها و منابع موجود براساس رویکرد اقتصاد مقاومتی، تحول آفرینی را سرلوحه فعالیتها و اهداف خود قرار دهیم و آن طور که شایسته مردم شریف شهرستان کوار است توفیقات لازم را کسب نمائیم.

 

در پایان در کمال ادب و احترام آغاز سال نو، فرارسیدن بهار طبیعت  و عید باستانی نوروز را به همه آحاد مردم  قدرشناس ،شریف و عزیز شهرستان کوار تبریک و تهنیت و شادباش عرض نموده و برای همگان سالی توأم با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو می‌نمایم.

 

اشکان کاظمی

فرماندار شهرستان کوار

24/12/1397

تاریخ ایجاد خبر : اسفند 24، 1397 نویسنده : مدیر تعداد بازدید : 268 بازدید