فرماندار شهرستان

مهندس اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید دیلمیان

تاریخ تولد : کوار محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : کوار محل شهادت: کوار

فرماندار شهرستان کوار در اولین جلسه شورای عالی ورزش بر لزوم حمایت از فضای مثبت ایجاد شده در حوزه ورزش و توسعه طرح های مشارکتی تاکید کرد

شورای عالی ورزش شهرستان کوار برای اولین بار در شهرستان کوار به ریاست اشکان کاظمی فرماندار شهرستان وبا حضور حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه کوار برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کوار  ، اولین جلسه  شورای عالی ورزش شهرستان کوار به ریاست اشکان کاظمی فرماندار و رئیس شورای عالی ورزش شهرستان و با حضور حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه کوار ، زارع بخشدار طسوج ، مهکویی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و سایر اعضا با محوریت بررسی مسائل ورزش شهرستان و استفاده از توانمندیها و ظرفیت های موجود در راستای رشد و توسعه ورزش همگانی برگزار شد.  

کاظمی فرماندار کوار فضای ورزشی حاکم بر شهرستان را بسیار مثبت و روبه رشد خواند و گفت: خوشبختانه اکنون در شهرستان کوار شاهد پیشرفت قابل توجهی در زمینه های متعدد ورزشی  هستیم بگونه ای که در اکثر مناطق ،بویژه در سطح روستاها طرح های مشارکتی متعددی در حال احداث است که می تواند آینده بسیار درخشانی را برای شهرستان در این حوزه رقم بزند. هر چند که فضایی که امروز بر شهرستان حاکم گشته فضایی بسیار رقابتی ، مثبت و سازنده است که علاوه بر تعامل میان مسئولین و هیات های ورزشی ، انگیزه دو چندانی در بین ورزشکاران ایجاد نموده است، ولی نیازمند تلاش و همت بیشتری است تا بتوان نقطه نقطه این شهرستان را از امکانات و مزایایی ورزشی بهره مند ساخت.

وی سپس ترویج ورزش در میان کارکنان ادارات و نهادهای اجرایی را ضروری دانست و گفت: بمنظور پیشبرد اهداف ورزش همگانی تعامل دستگاههای اجرایی و حضور فعال و مداوم کارکنان در برنامه های ورزشی ضروری است و می طلبد تمام مسئولین به این موضوع بصورت ویژه توجه نمایند.

رئیس شورای عالی ورزش شهرستان  برنامه های اجرایی و فعالیت های اداره ورزش و جوانان را مثبت و سازنده خواند و ادامه داد: بدون شک برای دست یافتن به نقطه ای بهینه تر در زمینه ورزش ، باید از برنامه های اداره ورزش و جوانان شهرستان که قطعا آرمان آن ،توانمند سازی و توسعه ورزش شهرستان است ، حمایت کرد.

حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه کوار نیز اقدامات انجام شده در حوزه ورزش را قابل تقدیر دانست و گفت: در اقصی نقاط این شهرستان شاهد گسترش توسعه فضاهای ورزشی متعدد و رشد و پیشرفت فرزندانمان در زمینه های گوناگون ورزشی هستیم .

وی افزود: توجه به مناطق محروم شهر کوار و ایجاد فضاهای ورزشی در این مناطق نیز باید مد نظر مسئولین قرار گیرد و با توسعه برنامه های ورزش همگانی، تمایل جوانان و نوجوانان به سمت و سوی ورزش را افزایش دهیم تا بدین نحو از بروز آسیب های اجتماعی ممانعت ورزیم.

در این جلسه مهکویی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز به ارائه گزارشی از برنامه ها ، ظرفیت ها و پتانسیل های ورزشی موجود در شهرستان پرداخت و افزود: چشم انداز کلی اداره ورزش و جوانان درگیر نمودن تمام افراد و اقشار جامعه با مقوله ورزش است و با برنامه هایی که اجرا کرده ایم و نیز بر اساس اهداف ورزش همگانی خوشبختانه این موضوع در شهرستان کوار رو به رشد و در حال فراگیر شدن است.

در ادامه  سایر اعضا حاضر در جلسه نیز به بیان نقطه نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند.

تاریخ ایجاد خبر : 98-05-19 نویسنده : مدیر تعداد بازدید : 35 بازدید