فرماندار شهرستان

مهندس اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید شکراله هاشم زاده

تاریخ تولد : 1345 محل تولد: اکبرآباد

تاریخ شهادت : 1364 محل شهادت: اروند کنار

فرماندار شهرستان کوار با صدور پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

اشکان کاظمی فرماندار شهرستان بمناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی پیام تبریکی صادر کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کوار، اشکان کاظمی فرماندار شهرستان بمناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی ، با صدور پیامی از تلاش های شبانه روزی این سبزپوشان خدوم در جهت برقرای نظم و امنیت اجتماعی و مبارزه با فساد تقدیر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

نیروی انتظامی باید به نحوی عمل کند که برداشت مردم از آنها یک نیروی مقتدر، عادل و هوشیار باشد

(حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی))

در تاریخ جمهوری اسلامی ایران شجاعت،دلاوری و ایثار و شجاعت با توکل  بـه خداوند متعال و استعانت ازانفاس قدسی حضرت ولی عصر «عج »در ایجاد امنیت و آسایش مردم قرین است با نام نیروی انتظامی ، 13 مهر ماهی که  به اسم شجاع دلان سبز پوش مزین گردیده است.

غیور مردانی که با تاسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی )، آنجا که فرمودند : عملکرد نیروی انتظامی باید عاقلانه، مدبرانه و برای مردم کاملاً اطمینان‌بخش و اعتمادآفرین باشد ؛ جان در طبق اخلاص نهاده اند و با عقل، منطق و درایت سینه سپر کرده اند تا رعشه بر اندام اخلالگران نظم جامعه بیندازند و با خنثی نمودن نقشه شوم دشمنان شرق و غرب مهر تائید بر اقتدار جمهوری اسلامی ایران بزنند و ریشه های اعتماد و اطمینان را در جامعه قطورتر سازند.

بدون تردید نمی توان نقش نیروی انتظامی را تنها در تامین امنیت جامعه خلاصه نمود بلکه در سایه این وظیفه مهم و حیاتی ، می توان از آنها بعنوان نیروی محرکه فعالیت های سیاسی،اقتصادی و اجتماعی نام برد ؛ زیرا زمانی که امنیت برقرار باشد تحرک اقتصادی بطور خودبخود و طبیعی آسان می گردد، برنامه های اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی با استقبال بیشتری همراه خواهد بود و جامعه در مسیر پیشرفت و ترقی خود با سرعتی غیرقابل وصف گام برخواهد داشت و یقینا همراهی، همدلی و همکاری مردم با نیروی انتظامی لازمه اصلی دست یافتن به این رسالت می باشد.

 در شهرستان کوار نیز با درایت و تدبیر فرمانده انتظامی و پرسنل خدوم این مجموعه و همکاری و همراهی ائمه جمعه، اعضای شورای تامین شهرستان ،مردم مومن ، دهیاران پرتلاش و شوراهای اسلامی همراه و همدل ،تامین امنیت شهرستان به جایگاهی دست یافته است که ،علیرغم گذشته ، از کوار بعنوان یکی از شهرستان های امن استان یاد می شود.

اینجانب هفته ناجا را به تمامی پرسنل ونیروهای فداکار وحامی ثبات و امنیت در شهرستان کوار  تبریک عرض نموده و عزت و اقتدار کشور عزیزمان ایران را در پرتو تلاش های مجدانه شما و اتحاد و یکدلی مردم و مسئولین از درگاه حضرت حق خواستارم.

اشکان کاظمی

فرماندار کوار

12/07/1398

تاریخ ایجاد خبر : مهر 12، 1398 نویسنده : مدیر تعداد بازدید : 12 بازدید