فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید دیلمیان

تاریخ تولد : کوار محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : کوار محل شهادت: کوار

فرماندارکوار در چهل و سومين جلسه ستاد مدیریت مبارزه با بیماری کرونا بر ضرورت مشارکت همه آحاد جامعه در راستاي مقابله با ويروس كرونا تاكيد كرد

 فرماندارکوار در چهل و سومين جلسه ستاد مدیریت مبارزه با بیماری کرونا بر ضرورت مشارکت همه آحاد جامعه در راستاي مقابله با ويروس كرونا تاكيد كرد
ممنوعیت برگزاری عروسی و جشن در سراسر شهرستان/ برخورد جدی با متخلفان

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار ، چهل و سومين جلسه ستاد مدیریت مبارزه با بیماری کرونا در شهرستان کوار روز چهارشنبه مورخ ٧ آبان ماه به ریاست اشکان کاظمی فرماندار و رئیس ستاد مدیریت مبارزه با بیماری کرونا شهرستان و با حضور ناهید معاون فرماندار و جانشین رئیس ستاد مدیریت مبارزه با بیماری کرونا شهرستان و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.

💠 اشکان کاظمی فرماندار و رئیس ستاد مدیریت مبارزه با بیماری کرونا در شهرستان کوار با اشاره به اینکه همه اقشار جامعه در مبارزه با کرونا باید در کنار هم باشند، گفت : برگزاری مراسم عروسی و جشن ها در سطح شهرستان ممنوع است و تالارها و باغ هایی که اقدام به واگذاری محل کنند پلمپ می شود. مردم از برگزاری عروسی در روستاها نیز خودداری کنند و دهیاران مکلف هستند منع برگزاری را به برگزار کنندگان اعلام کنند. در صورت عدم توجه به توصیه ها، برگزارکنندگان برای حفظ سلامت مردم به دستگاه قضایی معرفی می شوند.

كاظمي با اشاره به شیوع ویروس کرونا و افزایش آمار ابتلاء به این بیماری در روزهای اخیر در سطح شهرستان اظهار داشت در وقوع اتفاقات مختلف در جامعه همانند بلایای طبیعی، بیماری‌ها، مشکلات اقتصادی و اجتماعی توقع بر این است که همه آحاد جامعه توصیه‌های گفته شده را رعایت کنند.

فرماندار كوار توجه به توصیه‌های بهداشتی برای پیشگیری از انتقال و ابتلاء به ویروس کرونا را یک وظیفه انسانی و اجتماعی عنوان و تاکید کرد: برای نجات جان بشریت انسان‌ها هر کاری که نیاز است باید انجام دهند حتی اگر برای مدتی با یکدیگر در ارتباط نباشند.

وی با بیان اینکه باید بپذیریم امروز جامعه در شرایط بحرانی قرار دارد و همه جوامع درگیر این ویروس منحوس هستند افزود یکی از انتظارات ما از همه مردم این بوده که توصیه‌های بهداشتی و هشدارهای مسئولان را جدی بگیرند.

سپس هر یک از اعضا نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند و در نهایت تصمیماتی اتخاذ گردید.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/08/07 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 13 بازدید