فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید شکراله هاشم زاده

تاریخ تولد : 1345 محل تولد: اکبرآباد

تاریخ شهادت : 1364 محل شهادت: اروند کنار

طنین زنگ آغاز فعالیت مدارس عشایری شهرستان کوار

*فرماندار کوار و امام جمعه شهرستان با حضور در روستای موردراز زنگ آغاز فعالیت مدارس عشایری در سال تحصیلی جدید را به صدا در آوردند. *

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار ، اشکان اشکان کاظمی فرماندار کوار و حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه شهرستان به همراه ناهید معاون فرماندار ، حیاتی مدیر آموزش و پرورش عشایری فارس ، نامداری بخشدار مرکزی، زراعت پیشه رئیس شورای اسلامی شهر کوار، عبیدی مدیر آموزش و پرورش کوار و سایر مسئولین با حضور در روستای موردراز از توابع بخش مرکزی شهرستان به صورت نمادین زنگ آغاز مدارس عشایری در مورد راز را نواختند تا رسما فعالیت این مدارس در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ آغاز شود.

کاظمی فرماندار کوار در حاشیه این مراسم با بیان اینکه یکی از وظایف دستگاه تعلیم و تربیت گسترش عدالت است، اظهار داشت : در راستای اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و توسعه عدالت آموزشی در ابتدای سال تحصیلی جدید در کنار دانش آموزان خوب عشایر هستیم تا نشان دهیم تعلیم و تربیت حتی یک دانش آموز عشایر در دورترین نقاط هم برای ما مهم است.

وی افزود: همه پروتکل‌های مورد تاکید ستاد ملی مقابله با کرونا رعایت خواهد شد و به خانواده‌ها اطمینان خاطر داده می‌شود فاصله گذاری اجتماعی و فیزیکی به نحو احسن در مدارس عشایری رعایت می‌شود.

کاظمی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه تعداد دانش‌آموزان در اغلب مدارس عشایری زیر ۵۰ نفر است آموزش در این مدارس به شیوه حضوری و به صورت عادی انجام خواهد شد.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/06/15 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 30 بازدید