فرماندار شهرستان

مهندس اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حسین رضا زاده

تاریخ تولد : 1342 محل تولد: فرود

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: نصر 8

سردار بزرگ و پرافتخار ایران اسلامی شب گذشته در آغوش ارواح طیبه شهدا آرمید.

سردار بزرگ و پرافتخار ایران اسلامی شب گذشته در آغوش ارواح طیبه شهدا آرمید.

متن پیام تسلیت فرماندار شهرستان کوار بمناسبت شهادت افتخار آفرین ترین سردار اسلام ، سردار شهید قاسم سلیمانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کوار ، در پی شهادت جانسوز سردار سرافراز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده دلاور و قهرمان نیروی قدس،اشکان کاظمی فرماندار شهرستان کوار پیام تسلیتی بدین شرح صادر نمود:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

 

خبر شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام ایران و جامعه اسلام را در ظلمتی سخت فرو برد و قلب همگی ما را آکنده از اندوه ساخت.

شهادت سردار سرافراز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده دلاور و قهرمان نیروی قدس ، این مرد میدان جهاد و مبارزه، مجاهد خستگی ناپذیر جبهه های جنگ با کفار و تروریست‌ها ، انچنان سخت و جانکاه است که در باورمان نمی گنجد. سرداری که سالیان سال از عمر پرافتخار خود را در راه عزت اسلام و ایران عزیز گذراند و بسان خورشیدی بر آسمان مبارزه با جنایتکاران درخشید. داستان های حیرت آور دلاوریها و توانمندیهای غیر فیزیکی این مبارز عاشق و عابد عارف، در تمام جهان سالها بر سر زبان ها چرخید و رعب و وحشتی  در دل تروریست ها و کفار افکند تا سرانجام سحرگاه گذشته با نقشه های شوم دشمنان به دست خبیث ترین و شقی ترین دشمنان ملت ایران و جهان اسلام، به درجه رفیع شهادت و آرزوی دیرینه خود رسید و خوشا به سعادت ارواح طیبه شهدای اسلام و انقلاب که سحرگاه دیشب میزبان پرافتخار میهمانی شدند که سرافرازانه در آغوششان آرمید.

بی تردید شهادت این سردار عزیز و پرافتخار ، درخت مقاومت در منطقه را نه تنها نخواهد خشکاند ، بلکه تنومند تر خواهد گرداند.

اینجانب بر خود فرض میدانم ضمن محکوم کردن  این اقدام جنایتکار ، شهادت سردار سرافراز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده دلاور و قهرمان نیروی قدس را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تمام ملت ایران تسلیت عرض می کنم. بی شک راه پرافتخار این سردار شهید عزیز و باعزت تا دست یافتن به آرمان های اسلام ناب محمدی (ص) ادامه خواهد یافت.

اشکان کاظمی

فرماندار کوار

13/10/1398

 

تاریخ ایجاد خبر : دی 13، 1398 نویسنده : مدیر تعداد بازدید : 16 بازدید