فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

علی بخش غلامی

تاریخ تولد : 1345 محل تولد: شهر کوار

تاریخ شهادت : 1362 محل شهادت: جفیر

 زنگ آغاز سال تحصیلی ۴۰۰_۱۳۹۹در مدارس شهرستان کوار به صدا درآمد.

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید با حضور فرماندار کوار و امام جمعه شهرستان، زنگ آغاز سال تحصیلی جدید، با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، در شهر کوار نواخته شد.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار ، در شروع سال تحصیلی جدید صبح امروز، طی مراسمی با حضور اشکان کاظمی فرماندار کوار، حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه شهرستان ، ناهید معاون فرماندار ، سرهنگ بابایی فرمانده انتظامی کوار، خانزاده جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوار، نامداری بخشدار مرکزی، زراعت پیشه رئیس شورای اسلامی شهر کوار، عبیدی مدیر آموزش و پرورش کوار و سایر مسئولین با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، زنگ آغاز سال تحصیلی در دبیرستان عفت شهر کوار به صدا درآمد.

🔹اشکان کاظمی فرماندار کوار در این مراسم ضمن تشکر از زحمات مدیران آموزش و پرورش و تبریک سال جدید به دانش آموزان گفت: امروز بزرگترین و تأثیرگذارترین رویداد فرهنگی کشور آغاز می شود. رویدادی که جریان زندگی را دگرگون می‌کند و نظم جدید را ایجاد می‌کند.

کاظمی تصریح کرد : هر چند شرایط سال تحصیلی جدیدخاص و منحصر به فرد است اما در زمان جنگ تحمیلی هم با وجود بمباران های شدید هیچگاه آموزش ما تعطیل نگردیدو البته در سال تحصیلی جدید با رعایت دستورالعمل های ستاد ملی کرونا و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مدارس بازگشایی شده است تا امر تحصیل دانش آموزان با وقفه مواجه نشود.

🔹وی ادامه داد : به همه مسوولان مدارس شیوه نامه های جدید امسال با توجه به ویروس کرونا ابلاغ شده و روند اجرای این دستورالعمل ها نیز به طور جدی پیگیری می‌شود تا برای دانش‌آموزان و مسوولان مدارس مشکل بروز نکند.

🔹فرماندار کوار با اشاره به اینکه مدرسه کانون تربیت است و مدرسه جایگاه شکل‌گیری شخصیت و هویت دانش‌آموزان است تاکید داشت: اولیاء امسال همراهی بیشتری را با کادر آموزش داشته باشند و همچنین از مربیان و مدیران آموزش و پرورش هم خواست با تمام توان و دقت دستورات ستاد کرونا را بکار گیرند.

سپس دانش آموزان با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی بصورت منظم از زیر کلام الله مجید عبور کردند و هریک وارد کلاس های درس خود شدند.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/06/15 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 19 بازدید