فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

فرهاد کشاورز

تاریخ تولد : 1346 محل تولد: شهر کوار

تاریخ شهادت : 1362 محل شهادت: جنوب

دیدار فرماندار کوار و امام جمعه شهرستان با رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کوار

بمناسبت هفته قوه قضائیه، فرماندار کوار و اعضای شورای تامین با مسئولان قضائی شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

‍ ✍🏻 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار، صبح امروز مورخ ۵ تیرماه ۹۹ اشکان کاظمی فرماندار کوار و حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه شهرستان به همراه ناهید معاون فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان و جمعی از مسئولین با جابری رئیس دادگستری شهرستان کوار ، کشاورزی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کوار ، قضات و کارکنان دستگاه قضایی شهرستان دیدار و گفتگو نمودند.
 
🔹نماینده عالی دولت در شهرستان کوار، در حاشیه این دیدار ضمن تبریک هفته قوه قضاییه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و 72 تن از یارانش اظهار داشت: دستگاه قضایی در جامعه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تعامل و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی و قضایی موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می‌شود.

🔸رئیس شورای تامین شهرستان خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی همیشه در بسط و گسترش عدل، تامین و گسترش امنیت، و مجاهدت در جهت حفظ بیت المال تلاش می کند.

🔹 در ادامه، فرماندار کوار مجموعه مدیران شهرستان را بسیار یکدل و هماهنگ برای توسعه شهرستان ذکر کرد و اظهار داشت : اعضای شورای تامین و شورای اداری در کنار هم و با دلسوزی و تلاش هدفی جز خدمت خالصانه به مردم شهرستان ندارند.

🔸کاظمی در پایان، هدف از این دیدار را تبریک هفته قوه قضائیه و تشکر و قدردانی از خدمات خالصانه و بی شائبه کلیه عوامل و کارکنان مجموعه قوه قضائیه شهرستان عنوان و با اهدا لوح سپاس از تلاشهای مجدانه و اقدامات مجموعه قضایی شهرستان قدردانی نمود .

تاریخ ایجاد خبر : 1399/04/06 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 48 بازدید