فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

شهید الله کرم کرمی

تاریخ تولد : 1322 محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: ماووت عراق

دیدار فرماندار کوار با مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار، اشکان کاظمی فرماندار کوار به همراه نامداری بخشدار مرکزی با حضور در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس پیگیر مسائل و مشکلات مربوط به حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شدند.

 اشکان کاظمی فرماندار کوار در دیدار با مقیمی معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس ،گفت: متاسفانه در خصوص کلیه پروژه های حوزه منابع طبیعی شهرستان علیرغم پیگیریهای متعدد و گذشت مدتهای مدید و طولانی ، هیچگونه پیشرفتی مشاهده نمی گردد و حتی در برخی موارد با بن بست مواجه می گردد.

وی افزود: البته دلیل این امر ،بیانگر عدم تلاش نیروهای خدوم و مدیران تلاشگر عرصه منابع طبیعی و آبخیزداری نیست ، بلکه قوانین موجود و مشکلات زیست محیطی و اقلیمی باعث گردیده روند پیشرفت اجرای پروژه ها در این حوزه بسیار کند باشد یا بعد از برگزاری جلسات متعدد و پیگیریهای فراوان به طور کلی متوقف گردد.

فرماندار کوار سپس با بیان این نکته که همکاری نیروهای مردمی با مجموعه منابع طبیعی و آبخیزداری در جهت حفاظت از مراتع و جنگلها در سطح شهرستان کوار بسیار بالاست خواستار رسیدگی و توجه بیشتر به درخواست ها و نیازهای به حق مردم این شهرستان در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری شد.

 از جمله مسائلی که در این دیدار مطرح گردید می توان به اسکان عشایر جنب ذوب آهن پاسارگاد کوار و جابجایی روستاهای حوزه سد میرزای شیرازی کوار اشاره نمود.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/03/16 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 20 بازدید