فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید شکوهی

تاریخ تولد : 1341 محل تولد: ارباب سفلی

تاریخ شهادت : 1367 محل شهادت: جزیره مجنون

دیدار فرماندار کوار با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس

فرماندار کوار و نماینده مردم کوار ، سروستان و خرامه در مجلس شورای اسلامی با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس دیدار و گفتگو نمودند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار، اشکان کاظمی فرماندار کوار و رحیمی نماینده کوار ، سروستان و خرامه در مجلس شورای اسلامی به اتفاق ناهید معاون فرماندار و سایر همراهان با حضور در دفتر قاسمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، به بررسی موانع و مشکلات بخش کشاورزی شهرستان پرداختند.
فرماندار کوار در این دیدار با اشاره به برگزاری جشنواره انگور در سال گذشته اظهار نمود نخستین جشنواره انگور شهرستان کوار با هدف بازاریابی و جذب سرمایه گذار برای محصول انگور این شهرستان به مدت ۴ روز آغاز به کار گردید. در این جشنواره انگور، فرآورده‌های مختلف انگور از جمله کشمش و دوشاب، محصولات باغی و دامی، نان سنتی و عشایری، آداب و رسوم، صنایع دستی و غذا‌های سنتی و مشاغل خانگی در ۴۰ غرفه در معرض دید علاقمندان قرار گرفت. از آنجا که برگزاری این جشنواره فرصت مناسبی برای شناسایی توانمندی های اقتصادی شهرستان می باشد ، اعلام نمود که امسال نیز آمادگی برگزاری جشنواره را داریم.
فرماندار کوار در ادامه به لزوم تشکیل صندوق حمایت توسعه کشاورزی در شهرستان اشاره و افزود : تشکیل این صندوق با حمایت دولت و همکاری کشاورزان و دامپروران موجب توسعه همه جانبه و سود آن نصیب مردم است.
وی ادامه داد: این صندوق موجب ساماندهی سرمایه‌های سرگردان حوزه کشاورزی و دامپروری است که باید با اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی مردم را در جریان نقش و اهداف آن قرار داد.
بررسی و رفع مشکلات برداشت و خرید تضمینی گندم در شهرستان از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/04/11 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 32 بازدید