فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

بهادر حاصل نیا

تاریخ تولد : 1342 محل تولد: شهر کوار

تاریخ شهادت : 1361 محل شهادت: گردنه بابا حاجی

دیدار فرماندار كوار و ائمه جمعه شهرستان كوار با مدیر و کارکنان آموزش و پرورش شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته مقام شامخ معلم

شكان كاظمي  فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان كوار همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم با مدیر و کارکنان اداره آموزش و پرورش شهرستان كوار دیدار و هفته معلم را به فرهنگیان تبریک گفت.

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری كوار،" اشكان كاظمي " فرماندار كوار به همراه حجت الاسلام و المسلمين گشول امام جمعه شهرستان كوار، حجت الاسلام و المسلمين ميرشكاري امام جمعه اكبرآباد، ناهيد معاون فرماندار، بابایی فرمانده انتظامی کوار، نامداري بخشدار مركزي و ساير همراهان با مديريت و كاركنان آموزش وپرورش شهرستان ديدار نمود.

فرماندار كوار در اين ديدار ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته معلم و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری گفت: معلم هم عالمانه کار میکند یعنی علم آموزی و هم عاشقانه که کارش همراه با مهر و محبت است و جمع آن آموزش و پرورش می شود .

وی اظهار داشت : به فرمایش دکتر روحانی رئیس جمهور محترم فعالیت و زحمات معلمان در دوران تعطیلی مدارس به سبب ویروس کرونا با استفاده از آموزش مجازی و جلو گیری از تعطیلی آموزش ارزنده و قابل تقدیراست .

وی در پایان این دیدار بیان کرد : با توجه به وجود برخی محدودیتها ناشی از بیماری کرونا امکان برگزاری همایش تجلیل از معلمان میسر نشده و به یاری خداوند در فرصت مناسب از زحمات آنها تجلیل خواهد شد .

تاریخ ایجاد خبر : 1399/02/18 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 29 بازدید