فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

بهادر حاصل نیا

تاریخ تولد : 1342 محل تولد: شهر کوار

تاریخ شهادت : 1361 محل شهادت: گردنه بابا حاجی

دیدار فرماندار كوار با مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان فارس

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری كوار ، اشكان كاظمی فرماندار كوار به همراه رحيمی منتخب مردم در حوزه انتخابیه کوار، سروستان و خرامه در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، ناهید معاون فرماندار و سایر همراهان با حضور در مركز استان با رستاد مدیر کل اداره غله و خدمات بازرگانی استان فارس دیدار و گفتگو کرد. 

فرماندار کوار در این دیدار با تاکید بر استاندارد سازی آرد تولیدی گفت : بکارگیری تجهیزات و دستگاههای پیشرفته و همچنین استفاده از گندم با کیفیت می تواند در بهبود وضعیت موجود تاثیر گذار باشد.
ایشان بابیان اینکه باید از هدر رفت آرد و نان بعنوان سرمایه ملی جلوگیری شود، اظهار داشت : دولت یارانه بسیار بالایی به آرد مصرفی نانوایان اختصاص می دهد و لازم است در جهت مصرف اصولی آن نظارت بیشتر و مستمر بر سیستم توزیع و مصرف آرد صورت پذیرد.
در این جلسه پس از بررسی مسائل و مشکلات حوزه آرد و نان شهرستان ، نانوائیها، شکر خام مورد نیاز کارخانه قند کوار،آرد خانه پز روستایی و برنامه ریزی جهت خرید گندم و...بحث و تبادل نظر شد و پیرامون رفع مشکلات موجود، از سوی مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان ، قول مساعد و همکاری لازم صادر شد.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/05/02 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 27 بازدید