فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید شکوهی

تاریخ تولد : 1341 محل تولد: ارباب سفلی

تاریخ شهادت : 1367 محل شهادت: جزیره مجنون

دیدار امام جمعه شهرستان و فرماندار کوار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوار

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت امام حسین (ع ) و روز پاسدار حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه شهرستان و اشکان کاظمی فرماندار کوار به همراه ناهید معاون فرماندار ، بابایی فرمانده انتظامی کوار، و اعضای شورای اداری شهرستان با سرهنگ عابدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوار و پرسنل سپاه شهرستان دیدار و گفتگو کردند و با اهدا شاخه گل ‎، این روز را به ایشان، پاسداران و بسیجیان سلحشور این ناحیه تبریک و از خدمات ارزنده آنان تقدیر کردند.

اشکان کاظمی فرماندار کوار در حاشیه این دیدار با تبریک میلاد با سعادت امام حسین ( ع ) و روز پاسدار و ضمن تقدیر از زحمات فرماندهی و بسیجیان ناحیه مقاومت کوار، پایداری و سرافرازی سپاه و پاسداران انقلاب اسلامی را آرزو کرد.

فرماندار شهرستان کوار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و ایثارگری های بسیجیان و پاسداران انقلاب اسلامی در هشت سال جنگ تحمیلی گفت: بی تردید ایثارگری ها و از خودگذشتگی های بسیجیان و پاسداران از عوامل اصلی بقای انقلاب و کشور عزیزمان ایران است.

نماینده عالی دولت در شهرستان ادامه داد: امنیت کنونی کشور مرهون فداکاری غیورمردان نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی و به ویژه سپاه پاسداران است که در سخت ترین شرایط یاور مردم و نظام اسلامی و حافظ کشور بوده و خواهند بود.

در پایان این دیدار با اهدا شاخه گل از تلاش های فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کوار و پرسنل قدردانی به عمل آمد.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/12/28 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 18 بازدید