فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید شکوهی

تاریخ تولد : 1341 محل تولد: ارباب سفلی

تاریخ شهادت : 1367 محل شهادت: جزیره مجنون

در دیدار فرماندار شهرستان کوار با مدیر کل ورزش و جوانان اعتبارات تخصیص یافته به پروژه های حوزه ورزش مورد بررسی قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار، اشکان کاظمی فرماندار کوار به همراه نامداری بخشدار مرکزی و مهکویی رئیس اداره ورزش و جوانان با حاجی زاده مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس دیدار کردند.

❇️کاظمی فرماندار کوار در این دیدار ضمن تبریک انتصاب حاجی زاده به سمت مدیر کل ورزش و جوانان استان به تشریح ویژگی ها و استعدادهای شهرستان در زمینه های گوناگون ورزشی پرداخت و افزود: علاوه بر وجود استعدادها و شایستگی های متعدد و بی نظیر در میان جوانان و نوجوانان شهرستان در ورزش های گوناگون بویژه ورزش های رزمی ، قابلیت قابل توجه دیگری نیز در بین این مردم بسیار به چشم می خورد و آن روحیه مشارکت پذیری آنهاست بگونه ای که مجموعه ورزشی اکبراباد با مشارکت بی نظیر مردم توانست بعنوان برترین پروژه ورزش روستایی در کشور معرفی گردد ، همچنین در روستای ارباب سفلی با همکاری دهیار و شورا و مشارکت مردم سالنی ورزشی احداث گردیده که پیشرفت فیزیکی آن نزدیک به پنجاه درصد می باشد . در روستای مظفری نیز زمین اهدایی به مجموعه ورزشی و پیشرفت ده درصدی سالن ورزشی روستا ثمره مشارکت 15میلیارد ریالی مردم در امر توسعه ورزش روستایی است.

وی ادامه داد: بر این اساس انتظار می رود اداره کل ورزش و جوانان شهرستان با در نظر گرفتن این مقوله ،دیدگاه ویژه ای در خصوص تخصیص اعتبارات به پروژه های نیمه تمام شهرستان کوار داشته باشد.

فرماندار کوار سپس با برشمردن پروژه های مهم و نیمه تمام شهرستان و نیز سایر اولویت ها از جمله تامین روشنایی واحداث سکو جهت زمین چمن مصنوعی اکبرآباد، تخصیص کد به سالن های ورزشی ارباب، مظفری و محمود آباد ، زمین چمن شهر طسوج ، سالن ورزشی دهشیب و غیره ،به بررسی اعتبارات تخصیص یافته به برخی پروژه های ورزشی شهرستان از محل توازن و تملک پرداختند و پیشنهادات خود را مطرح نمودند.

❇️نامداری بخشدار مرکزی کوار نیز در این جلسه خواستار تسریع و تسهیل در امر در واگذاری مجموعه های ورزشی سطح روستاها به دهیاران شد.


❇️حاجی زاده مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس ضمن ابراز خرسندی از مشارکت بی نظیر مردم کوار در جهت توسعه ورزش روستایی و زمینه سازی بمنظور گسترش استعدادها ، گفت: این امر بسیار قابل تقدیر است و اطمینان خاطر می دهم تا آنجا که قانون و اعتبارات به ما اجازه دهد ، تلاش می کنیم پاسخگوی مشارکت مردم شهرستان کوار در حوزه ورزش باشیم.

وی در پاسخ به درخواست تسریع در واگذاری مجموعه های ورزشی سطح روستاها به دهیاران ،عنوان کرد: به محض دریافت دستورالعمل نحوه انجام کار ، واگذاری مجموعه های ورزشی به دهیاران در دستور کار قرار خواهد گرفت.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/04/26 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 32 بازدید