فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید شکوهی

تاریخ تولد : 1341 محل تولد: ارباب سفلی

تاریخ شهادت : 1367 محل شهادت: جزیره مجنون

در بازدید فرماندار کوار و مدیر کل فنی و حرفه ای استان فارس از کارگاه تولیدات چرم شمس ، تبدیل نمودن شهرستان کوار به قطب چرم استان فارس با توجه به پتانسیل های موجود ، بعنوان هدفی اساسی ،مد نظر قرار گرفت.

 در بازدید اشکان کاظمی فرماندار کوار، رحیمی منتخب مردم شهرستانهای کوار ،سروستان و خرامه در مجلس شورای اسلامی ، مدیر کل فنی و حرفه ای استان فارس از کارگاه تولیدات چرم شمس ، تبدیل نمودن شهرستان کوار به قطب چرم استان فارس با توجه به پتانسیل های موجود ، بعنوان هدفی اساسی ،مد نظر قرار گرفت.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار، اشکان کاظمی فرماندار شهرستان به همراه رحیمی نماینده منتخب مردم شهرستانهای کوار ،سروستان و خرامه در مجلس شورای اسلامی ، مدیر کل فنی و حرفه ای استان فارس، ناهید معاون فرماندار و سایر همراهان از کارگاه تولید چرم شمس که به تولید انواع کیف، کفش ، کمربند و غیره با استفاده از چرم طبیعی می پردازد ، بازدید بعمل اوردند.

در این بازدید پیرامون مواردی همچون ایجاد مرکز فنی -حرفه ای در شهرستان با توجه به قابلیت های موجود،گسترش سطح مهارت های کار با چرم به هنرآموزان با استقاده از برگزاری کلاس های آموزشی ، ایجاد زمینه مساعد در راستای اخذ تسهیلات و توسعه صنعت چرم شمس با توجه به سال جهش تولید، ایجاد نمایشگاه بمنظور ارائه محصولات تولیدی کارگاه تولید چرم شمس و غیره بحث و تبادل نظر گردید.

از جمله موارد قابل توجهی که در حاشیه این بازدید مد نظر مسئولین استانی و شهرستانی قرار گرفت تلاش در جهت ایجاد شرایط لازم بمنظور تبدیل شهرستان کوار به قطب تولیدات چرم در سطح استان فارس با توجه به ظرفیت عظیم این شهرستان در حوزه دامپروری بود.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/02/10 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 21 بازدید