فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید شکوهی

تاریخ تولد : 1341 محل تولد: ارباب سفلی

تاریخ شهادت : 1367 محل شهادت: جزیره مجنون

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان به ریاست فرماندار كوار برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار اولين جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان كوار با محوريت پیگیری  جذب اعتبارات پروژه های  عمرانی شهرستان به ریاست اشكان كاظمي فرماندار كوار و با حضور ناهيد معاون فرماندار،، بخشداران مركزي و طسوج ومدیران دستگاههای اجرایی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار كوار در اين جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش مدیران دستگاههای اجرایی و اقدامات صورت گرفته در حوزه پروژه های عمرانی اظهار داشت مدیران دستگاهها اهتمام ویژه داشته باشند پروژه ها در موعد مقرر جمع بندی و اعتبارات جذب گردد‌.

فرماندار کوار در ادامه تاكيد نمود مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان تمام تلاش خود را در جهت تحقق کامل جذب اعتبارات و اجرای مطلوب پروژه ها با پیگیری های مستمر از مدیران استانی نموده و نسبت به دریافت اطلاعت ریز پروژه ها و موافقتنامه مربوطه اقدام نموده و  نظارت بر روند اجرای پروژه ها  را در دستور کار قرار دهند.

وی تصریح کرد: یکی از ملاک ارزیابی مدیران در سال ۹۹ نتیجه تلاش مدیران دستگاههای اجرایی در حوزه مطالبه و جذب اعتبارات ملی از دستگاههای متبوع است.

در این جلسه در خصوص آخرین اطلاعات از چگونگی تخصیص و جذب اعتبار تملک دارایی ها، آخرین وضعیت پروژه های تملک و دارایی سرمایه ای و نیز چگونگی اجرای پروژه های شهرستان بر اساس سیاست های استان و برنامه ششم توسعه گزارشاتی ارائه شد.

تاریخ ایجاد خبر : 1399/04/16 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 53 بازدید