فرماندار شهرستان

مهندس اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حسین رضا زاده

تاریخ تولد : 1342 محل تولد: فرود

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: نصر 8

جلسه هماهنگی برنامه های هفته بزرگداشت پدافند غیر عامل برگزار شد

در راستای برگزاری هماهنگ برنامه های هفته پدافند غیر عامل شهرستان کوار ، جلسه ای به ریاست اشکان کاظمی فرماندار شهرستان برگزار گردید

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کوار، بمنظور هماهنگی برنامه های بزرگداشت هفته پدافند غیر عامل در شهرستان کوار ، جلسه ای به ریاست اشکان کاظمی فرماندار شهرستان در محل فرمانداری کوار برگزار گردید. 

اشکان کاظمی فرماندار شهرستان کوار با اشاره به اهمیت موضوع پدافند غیر عامل اذعان داشت: پدافند غیر عامل و فعالیت های مربوط به آن مختص یک هفته خاص نیست و اکنون با توجه به شرایط موجود اهمیت این موضوع بسیار چشمگیر است که باید ادارات و نهادهای مختلف توجه ویژه ای به این قضیه داشته باشند.

فرماندار کوار سپس خاطر نشان ساخت : در ابتدای سال برنامه های پیشنهادی هر اداره و ارگان به ما اعلام گردید و برنامه های پدافند غیر عامل شهرستان بر اساس آن تنظیم گردید که بر این اساس در پایان سال و بر اساس برنامه تنظیم شده هریک موظف هستید گزارش مبسوط و کاملی از فعالیت های خود را در این حوزه ارائه دهید. 

در این جلسه ضمن تشریح برنامه های هفته پدافند غیر عامل ، هریک از اعضا نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نموده و در پایان و پس از بحث و تبادل نظر برنامه های قابل اجرا توسط هر یک از ادارات و نهادها تعیین گردید

 

تاریخ ایجاد خبر : آبان 11، 1398 نویسنده : مدیر تعداد بازدید : 38 بازدید