فرماندار شهرستان

مهندس اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حمید دیلمیان

تاریخ تولد : کوار محل تولد: کوار

تاریخ شهادت : کوار محل شهادت: کوار

توجه جدی به جذب سرمایه گذار در شهرستان کوار

اشکان کاظمی فرماندار شهرستان کوار توجه جدی به جذب سرمایه گذار را عاملی اساسی در جهت پیشبرد برنامه های شهرستان دانست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کوار ، اشکان کاظمی فرماندار شهرستان در پیشبرد روند برنامه های جذب سرمایه گذار در شهرستان بمنظور توسعه برنامه ها و نیز ایجاد ارزش افزوده ، با سرمایه گذاری دیگر در زمینه توسعه کشت گلخانه ای به بحث و گفتگو پرداخت.

در نشستی که در دفتر فرماندار شهرستان و با حضور ملک زاده مدیر جهاد کشاورزی شهرستان و سرمایه گذار کشت گلخانه ای برگزار شد فرماندار شهرستان بر ظرفیت های سرمایه گذاری متعدد در شهرستان در بخش کشاورزی  و دامپروری تاکید کرد و گفت: بدون شک یک سرمایه گذار زمانی به این وزه ورود پیدا می کند که اجرای این کار برای وی توجیه اقتصادی داشته باشد که بی تردید این امر در خصوص شهرستان کوار با توجه به وضعیت اقلیمی خاص خود امکان پذیر است.

  وی در ادامه با اشاره به جذب سرمایه گذاران دیگر در شهرستان اذعان داشت: هدف ما جذب سرمایه گذار است و تمام تلاشمان این است تا بتوانیم بدین نحو ضمن ایجاد اشتغالزایی در شهرستان ظرفیت های بالفعل موجود را بالقوه سازیم . بر همین اساس از  کلیه مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان خواسته ایم تا حداکثر همکاری را با سرمایه گذاران داشته باشند و روند اجرای مراحل اداری را تسهیل سازند. 

گفتنی است این سرمایه گذار قصد دارد گلخانه ای به مساحت 30 هکتار با اعتباری بالغ بر 600 میلیارد ریال  را در شهرستان به انجام رساند که در صورت اجرایی شدن زمینه اشتغال  200 نفررا فراهم می آورد.

تاریخ ایجاد خبر : 98-05-19 نویسنده : مدیر تعداد بازدید : 27 بازدید