فرماندار شهرستان

اشکان کاظمی


ارتباط مستقیم با فرماندار

شهدای شهرستان

سردار شهید حسین رضا زاده

تاریخ تولد : 1342 محل تولد: فرود

تاریخ شهادت : 1366 محل شهادت: نصر 8

تقدير فرماندار شهرستان كوار از زحمات و تلاش های دهیاران و شوراهای اسلامی شهرستان در راستاي پيشگيري از شيوع ويروس كرونا

 

فرماندار کوار : دهیاران و شوراهای اسلامی، سفیران پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در روستاها هستند

 به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان كوار اشكان كاظمي فرماندار كوار با صدور پیامی از زحمات دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی و طسوج در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و تقدیر و تشکر نمود.

متن پیام فرماندار كوار بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
 
 دهیاران و شوراهاي اسلامي به عنوان پل ارتباطی مردم و دولت برای برطرف کردن مشکلات روستاها ، تعامل و ارتباط تنگاتنگ با مسؤولان را در اولویت کارهای خود قرار مي دهند و برای خدمت رسانی به مردم از هیچ تلاشی دریغ نمي كنند و  اكنون نيز با توجه به گسترش بيماري كوويد ١٩ در كشور از جمله گروههاي موثر در پیشگیری از شیوع بیماری مي باشند كه با ارائه پیش آگاهی های لازم به مردم می توانند در این مسیر موفق عمل کنند. و علاوه بر آن با ارائه راهکارهای موثر از جمله تبیین ضرورت در خانه ماندن و اجتناب از سفرهای غیر ضروری اهالی می توانند گامی موثر در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بردارند.
بدينوسيله اینجانب از زحمات و تلاشهای صادقانه دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی که با همت والا و‌ همکاری نیروهای جهادی مردمی در تمامی روستاهای شهرستان به بصورت تمام وقت در جهت ضدعفونی کردن معابر ، اماكن عمومی، مساجد ، منازل شخصی  ، مدارس، خانه های بهداشت، نانوایی ها و علاوه بر آن آگاه سازی عمومی از هیچ کوششی دریغ نورزیده اند ، صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.
امیدوارم در پرتو عنایات خداوند بزرگ و در سایه همدلی و وحدت همگانی این برهه سخت نیز با موفقیت و سربلندی پشت سر گذاشته شود.

اشكان كاظمي
فرماندار كوار
١٣٩٩/٠١/٠٣

تاریخ ایجاد خبر : 1399/01/03 نویسنده : سجادی نژاد تعداد بازدید : 10 بازدید